XII Zlot DMC - Wasze wrażenia

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Obrazek

XII Zlot DMC przeszedł już do historii. Moc jaka ogarnęła tej nocy klub Vega w Bolesławcu jest nie do opisania. Ze swej strony dziękuję wszystkim za tą niezapomnianą imprezę. Organizatorom, dj'om oraz wszystkim którzy bawili się z nami i tworzyli niesamowity klimat imprez DMC.
Poniżej wrzucajcie fotki, filmy oraz opisujcie Wasze "poimprezowe" wrażenia. Gorąco wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia :)
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Pokrótce pozwolę się podzielić swoimi wrażeniami ;]
XII Zlot DMC w klubie Vega w Bolesławcu przeszedł już do historii, tak jak wiele wcześniejszych imprez związanych z Muzycznym Radiem. Niestety ów zlot mimo niemałego zainteresowania 'DMC Maniaków' nie zapisze się jako jeden z największych ,w których miałem zaszczyt uczestniczyć. Tej nocy zdecydowanie zabrakło wielu twarzy zapisanych na trwałe w historii DMC... Wiadome jest iż źródłem ich nieobecności były przyczyny wyższe, na które nie miały wpływu. Pod tym względem czuję jednak mały niedosyt.
Nie znaczy to, że tych twarzy nie było w ogóle ;p Tu właśnie chciałbym złożyć wielkie podziękowania Piotrkowi z Marciszowa, Angelice, Damianowi i Darii ze Szprotawy, Pawłowi z Lubska, Kamili, Krzyśkowi z Niwnic oraz wszystkim pozostałym tańczącym i grającym za ich obecność ;]
Pod względem energii, jaką przekazali DJ'e zza konsolety nie było praktycznie żadnych ubytków ;] Każdy z nich przygotował się odpowiednio do tego wydarzenia. Nie brakowało House'u, nie brakowało też Trance'u. Najbardziej uradowały mnie jednak Hard Trance oraz Classic Trance prezentowane przez Key'a i Pubman'a ;] Te numery pobudzały do życia niesamowicie. Takich też energetycznych brzmień brakuje mi w dzisiejszej muzyce... Nie brakowało ich natomiast na zlocie ;D I to jest właśnie główna cecha charakterystyczna imprez związanych z DMC. Zawsze będzie tam się pojawiać mocniejsza muzyka. Taka, jaką pamiętamy ;]
Jeśli chodzi o klub, to szczerze powiem, że dawno nie byłem w klubie, z którego wyszedłem z uśmiechem na twarzy. Dwie sceny z różną muzyką, przy czym nie zagłuszały się wzajemne, dzięki ściance przedziałowej odpowiedniej grubości i odpowiedniego ustawienia nagłośnienia, co jest bardzo ważne przy organizowaniu kilku scen. Nie spotkałem się z żadną agresją ze strony innego klubowicza, a za to z uprzejmością ochrony, czym nie każdy klub może się pochwalić, choćby w samym Bolesławcu.
Podsumowując, gdyby nie nieobecność kilku osób byłby to jeden z najlepszych zlotów, które mogę podpisać swoją obecnością.
Wielkie dzięki Maćkowi oraz Muzycznemu Radiu z mojej strony za organizację tego typu imprez. Oby nic nie stało na przeszkodzie w organizowaniu kolejnych. A z tego co wiem możemy zobaczyć się niebawem ;]

Poniżej znajduje się kilka fotografii wieńczących XII Zlot DMC



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Będę resztę dodawał na bierząco ;]
Również tak jak przedmówca gorąco zachęcam pozostałych, aby podzielili się swoimi opiniami oraz zdjęciami.
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
lukaszsadleja
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2012, o 14:50

Byłe przeżyłem zobaczyłem : Było Suuuper tylko szkoda że tak mało osób
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Kolejna partia zdjęć ze zlotu tym razem autorstwa Keya i Darii ;]

Obrazek
ObrazekObrazek
\Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek[url=http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... iec07.jpg/]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Aneczkaaa
Posty: 1
Rejestracja: 8 lis 2012, o 21:11

...z lekkim opóźnieniem, ale i ja muszę się podzielić wrażeniami.
Na imprezę wybraliśmy się paczką przyjaciół i zdecydowanie wybór Clubu Vega, w którym miała miejsce impreza DMC, było strzałem w dziesiątkę! Bawiliśmy się świetnie. Prowadzący- Maciej- jest najlepszy! Wprowadził niesamowitą atmosferę, potrafił wszystkich ściągnąć na parkiet, rozbawiał, rozkręcał...Można by się pokusić o stwierdzenie, że wręcz "zaczarował" cały klub na tę noc! Oczywiście impreza nie byłaby tą samą, gdyby nie ekipa rewelacyjnych DJ`ów...dzięki nim parkiet tętnił życiem.
Myślę, że każdy kto pojawił się na imprezie chociaż na chwilę, ani trochę tego nie żałuje.
Ogromne podziękowania od Ani x2, Dżasty, Jarusia, Jacusia, Piotrusia x2, Fabianka,Artura i Marcina za rewelacyjną imprezkę!;)

PS.Maćku-Z pewnością pojawimy się również na Andrzejkach w Zgorzelcu:)

Pozdrawiam
Ania
ODPOWIEDZ