"Nowy" wygląd Mayday - wasze opinie

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

Obrazek

Witam! Słyszę dużo niepochlebnych głosów na temt tej edycji Mayday. Faktycznie, linu-up na scenie Arena był godny iśćie powiatowego klubu :) Dlatego tez scroll down i doczytałem line-up`y Showroom i Classic - tam się odnalazłem. Scena Showroom była rozbudowana, nagłosnienie takze, nie to co w poprzednich latach, gdzie byla to scena tylko do "napieprzania" (mam tu na mysli "złote lata Schranz i Hard Techno").

Duzym zaskoczeniem (POZYTYWNYM!) był dla mnie brak minimalu, Dubfire`ow, itp. Sety były energiczne, pompujące, czuc bylo zmieniajace sie tracki, mniej wiecej tak jak czulem to na pierwszym swoim Mayday. Moim zdaniem, kazdy fan muzyki techno mogl znalesc cos dla siebie - nawet ja swoje Hard Techno, ktorego od paru lat zdecydowanie mniej jest :/

Co do komercji, bez powodu WestBam nie odzedl od tego projektu - fakt. Niestety Mayday Polska nie jest organizacja charytatywna, dlatego musi isc na uklony w strone licencjodawcy, sponsorow i swojego konta bankowego. Oczywiscie - mozna zrobic "Prawdziwy Mayday" na samym lodowisku za kilka tysiecy zlotych, ale czy to bedzie ta atmosfera eventowa, czy kameralno-koncertowa?

Reasumujac moj wywod, z jednej strony ubolewam, nad obecnym ksztaltem (czytaj line-up`em) Mayday, ale z drugiej, cieszy mnie to, ze amatorka i plebs, ktory zawsze stanowi duzy odsetek na takich eventach, zakotwiczyl sie na Arenie, nie zabierajac mi miejsca na Showroom i Classic.

Jestem gotów na pogrzebanie sceny Arena, na rzecz konkretnej, mocnej i technicznej sceny Showroom i Classic.

Chciałbym poznac Wasze opinie na ten temat i czy tylko ja reprezentuje taki liberalny stosunek do obecnego Mayday ? Pozdrawiam, Mayday`owicz od 2007 roku.

Cos dla ucha i stopy, Classic: https://www.youtube.com/watch?v=cCknNh6kQVc
Respect The Oldskool

;)
Santiago1985
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 12:13
Lokalizacja: Krosno(podkarpacie)

A ja jestem zadowolony. Na tych na których liczyłem mnie nie zawiedli.( Alan Fitzpatrick , Mauro Picotto , ATB , Sasha Carassi. ) W dodatku poznałem świetnego kolegę , który mi towarzyszył w podróży na pokład do Spodka. Za rok przybywam .Membersi Łączmy się.
ODPOWIEDZ