Lunar Eclipse

Opisy, biografie.
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 229
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Lunar Eclipse to duet trancowy w składzie Dawid Pacholarz i Michał Ciążyński.

Michał urodził się w 1989 r. w Chodzieży w woj. wielkopolskim. Ukończył liceum ogólnokształcące i dąży do tego by zostać informatykiem. Muzyką elektroniczną interesuje od małego. Najbardziej kręciły go kawałki taneczne z atmosferą. Do trance dorósł będąc w gimnazjum. Zakupił w tym czasie Magix Music Maker i z sampli znajdujących się w programie zaczął tworzyć proste i mało profesionalne utwory. To był początek jego pasji, która trwa do dziś. Michał ciągle się rozwija i uczy na błędach. Jest bardzo kreatywny i opanowany. Nie poddaje się nigdy i tworzy dla swojej piękniejszej połowy. Rozwija umysł grając w szachy. Ostatnimi czasy nakręca go trance, który określa mianem PowerTrance. Można do nich zaliczyć takich wykonawców jak Mike Wind, Daniel Kandi czy Octagen. Jego ulubionymi, a zarazem motywującymi utworami są „Daniel Kandi – Make me believe” i „Sunny Lax- Blue Bird (Daniel Kandi remix)”.

Dawid urodził się w 1990 r. w Zgorzelcu (woj. dolnośląskie), lecz rok temu przeprowadził się do niemieckiego miasteczka pod Frankfurtem nad Menem. Uczy się w Kinzig Schule w Schlüchtern i doskonali tam j. niemiecki. Muzyką trance zainteresował się 3 lata temu, gdy usłyszał A State Of Trance Armina Van Buurena. Dwa lata temu podczas wigilii u swojego kuzyna poznał program do tworzenia muzyki i od razu zaczął się interesować jak to wszystko wygląda od kuchni. Na początku wychodziło mu nieciekawie, jednak to go nie zniechęcało, a wręcz motywowało. Na dzień dzisiejszy Dawid interesuje się tylko muzyką i w wolnym czasie słucha setów najlepszych trancowych DJ’i. Jego ulubionymi twórcami są Daniel Kandi , Jon O’Bir , Paul Van Dyk , Onova , Sebastian Brandt oraz Estiva.

Michał i Dawid współpracują ze sobą od grudnia 2007 roku, kiedy Michał Ciążyński skomentował pozytywnie utwór Dawida na jednym z forów o tematyce muzyki trance. „Jego utwór miał bardzo ciekawą, lekką ibizową atmosferę” – Powiedział Michał. Szybko doszli do tego , że ich muzyka jest podobna i mogą zacząć razem tworzyć. Nie znają się na żywo , lecz kontaktują się za pomocą komunikatorów internetowych. Własne projekty wysyłają sobie nawzajem pocztą elektroniczną i je poprawiają. Nie jest to dla nich wielki problem, chociaż odległość między nimi jest kolosalna. Dawid i Michał motywują się wzajemnie.

Na razie w planach mają zakupienie bardziej profesjonalnego sprzętu, ponieważ używają wysłużonych już domowych komputerów. Planują także dalszą współpracę oraz spotkanie na żywo.

Więcej na ich temat znajdziecie tutaj ---> http://www.myspace.com/daveshifting
em777
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2011, o 14:20

zachęcam do posłuchania :)
Chcesz wiedzieć czym jest reklama
to zobacz, Masz firmę i nie masz strony internetowej
tworzenie stron ?
ODPOWIEDZ