Dyskoteka Paradies !!! Historia z łezką w oku..

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
Justus

Dyskoteka Paradies !!! Historia z łezką w oku..

Postautor: Justus » 19 gru 2010, o 16:58

Moi Drodzy zapewne nie wszyscy z Was pamiętają czasy, kiedy Maciej Wowk rezydował w Klubie Paradies w Jeleniej Górze.
Kolega o nicku <<Siwy 514>> z Amsterdamu, zaintonował bardzo ważną dyskusję i jak mniemam polemikę dotyczącą historii, emocji
i legendy tegoż klubu.

siwy514 dnia 1.08.2008, 23:42 napisał
Pozdrowienia dla wszystkich FANÓW D M C i dla was krótkie ogłoszenie !
Poszukuje zdjęć filmów oraz innych ciekawych materiałów dotyczących działalności dyskoteki PARADIES koło Dziwiszowa w latach 1992 - 1995

fotki i całą resztę proszę nadsyłać na adres [email protected]

Szacunek dla Maćka za ostatnich 15 lat dostarczania audioOrgazmu... :) wszystkie piątkowe noce wypełnia DMC. Na każde kolejne spotkanie czeka sie jak na urodziny najbliższej osoby. Oby kolejne lata były syte w perełki i rodzynki muzyki House, Trance, Dance.

DMC w Amsterdamie
http://img98.imageshack.us/my.php?image ... 001en3.jpg
http://img225.imageshack.us/i/skanuj0003hk6.jpg/
http://img398.imageshack.us/i/skanuj0002sz8.jpg/

Pamiętne to czasy, czasy pierwszej dyskoteki z prawdziwego zdarzenia. Klimatyzacja, lasery, stroboskopy, jedna z pierwszych na Dolnym Sląsku maszyn do wytwarzania dymu a to wszystko w latach 90 - tych. Ehhh... co to był za czas, stoliki krzesła oraz palmy w kolorze białym a to wszystko odbijane w świetle ultrafioletu. MW zawsze dbał o odpowiednią oprawę audio-wizualną. Każdy miał swoją listę Dance Mix Chart przed sobą. Zestawienie utworów które grane były każdego wieczora przyciągało rzeszę sympatyków tego klubu. Ja zawsze byłem wyczulony na odpowiednią oprawę. Tam dostawało się wszystko o czym można było pomarzyć. Muzyka z płyt vinylowych ? proszę bardzo, kolorowe drinki do zgarnięcia w niezliczonej ilości konkursów ? nie ma sprawy.
Tak sobie myślę, że wszystkim Nam teraz brakuje takiej odskoczni od codzienności. Miejsca gdzie można było się wyszaleć na bardzo wysokim poziomie.

///Wszystko by grało gdyby fotki te pochodziły z Amsterdamu...a tak żaden to Amsterdam tylko Dziwiszów kolo Jeleniej Góry, na zdjęciach jestem ja z małżonką oraz Nasi znajomi ponadto autorem tekstu również jestem ja a nie siwy514 ;) Szkoda że Justus nie pokusiła się o rzetelne podejście do tematu oraz nie podała źródła :(

Pozdrawiam Chrisso
Awatar użytkownika
Costa
Kontaktowanie:

Re: Dyskoteka Paradies !!! Historia z łezką w oku..

Postautor: Costa » 20 cze 2011, o 22:43

A mógł by ktoś wrzucić jakieś fotki na stronę? Bo może ktoś nie zauważył ale o ile się nie mylę ja mam właśnie na zdjęciu profilowym tą dyskotekę i mnie też bardzo ciekawi jak to wszystko wyglądało :D :)
DOMINIK
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator

Postautor: Tomasz » 21 cze 2011, o 21:12

Hehe, mamy troche zdjec z Ania z dawnych czasow... postaram sie poskanowac w wolnej chwili.
T.
Awatar użytkownika
Costa
Kontaktowanie:

Postautor: Costa » 21 cze 2011, o 21:44

Dzięki :D :D Fajnie by było :D
DOMINIK
Awatar użytkownika
Costa
Kontaktowanie:

Postautor: Costa » 17 sty 2016, o 10:57

Cześć wszystkim ! :D
Mamy rok 2016 i właśnie przypomniał mi się ten temat ale nikt nic nie wrzucił, może jak przypomnę to coś się ruszy :D
Pozdrawiam ;)
DOMINIK
marios

Postautor: marios » 18 mar 2017, o 01:07

Słyszałem o tej dyskotece, stare czasy, szkoda, że nie miałem okazji nigdy tam być...

Wróć do „Ogólnie”