Ludzie sobie piszą :)

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
madekdmc
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2012, o 16:41

Jak się okazuje od 16 lat program DMC wywołuje wielkie emocje :)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2013, o 23:39 przez madekdmc, łącznie zmieniany 2 razy.
madekdmc
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2012, o 16:41

madekdmc pisze:Jak się okazuje od 16 lat program DMC wywołuje wielkie emocje :)
Cześć Macku, z tej strony Książka Mariusz Wabienice, dlugo mnie nie było ( przejściowe problemy) wszystko sie ułożyło na dobre. To co sie stało z muzyka w programie DMC , czekalem na to 13 lat , jest taki kur... gaz i parcie że aż nogi mi z tyłka wyrywa :-).Czy to jest miejsce 50 czy 34, czy 12 czy 2 to naprawde czuc moc i energie płynącą z tej listy.BRAWO .Przy 800 setnym wydaniu DMC -przemowa na poczatku wydania mnie normalnie zmotywowala i dała kopa do dalszego działania.-to było piekne i cudowne .Gdybym dzis miał głosować na jakis utwór z listy to nie dalbym rady wybrać jednego, byloby ich napewno kilka.W tej chwili tylko tyle myśli mie udalo przelac na "papier" .Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że również do zobaczenia.A i dziekujemy (czesc zalogi z pracy) za magazyn Portfel - tak trzymać dalej.
madekdmc
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2012, o 16:41

Witaj Maćku z tej strony Adrian_Dmc jestem z Wielkopolski dokładnie z Jarocina. . Bardzo uwielbiam program DMC od kiedy słucham muzyka u mnie zawsze leci na full działa to na tej zasadzie że, naprawdę można nieźle się pobawić przy muzyce takiej jak techno czy też trance i wielu innych kawałkach programu Dmc. Mnie ta muzyka uzależnia dodaje energii. Gdy słucham Macieja uważam że on to robi dla ludzi bo lubi ludziom sprawiać odrobine imprezy w domach, a w tym momencie sprawia to bardzo, że kawałki które puszcza nie równają się z żadnymi innymi z innego programu czy też innej stacji radiowej. Dziękuje Maćku szacun dla ciebie lubie ciebie za to pozdrawiam Adrian_Dmc.
alex111
Posty: 2
Rejestracja: 4 lut 2014, o 09:37

When I listen to Maciej I think he's doing it for the people because he likes people to make a little bit of events in homes, and at the moment makes it much that the pieces which lets not equate with any other from another program or another radio station. Thank you Maciek estimates like to salute you for it Adrian_Dmc.
ODPOWIEDZ