Trance Top 1000

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Weszły, tak jak setki innych, ale czy zasługują na to by byc tak wysoko. mam watpliwość. Ja się z tą listą nie zgadzam. tak samo jak nie zgadzam się z wynikami DJ Top 100. To nie śa najlepsze kawałki w hiostorii muzyki trance, ale najpoularniejsze. Na mnie popilarność nie robi wrażenia.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Damian: Zobacz sobie dorobek remixów Café Del Mar i wtedy może zrozumiesz o co mi chodzi ; )

Dokładnie Desper, mam identyczne zdanie na ten temat.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, o 21:43 przez SlaveNoise, łącznie zmieniany 1 raz.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Tak masz rację Desper najpopularniejszy, a to który z nich jest najlepszy, to decyduje każdy z nas we własnym sercu i o tym czy powiedzmy Age Of Love jest lepszy niż Serenity każdy rozstrzygnie niech samodzielnie, bo ja sam uważam że Age Of Love jest lepszy, ale bronię wyboru ludzi i uważam że ta lista na pewno w dużym stopniu oddaje gusta muzyczne.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Tutaj się zgadzqam.

Ta lista oddaje w dużym stopniu gusta muzyczne. Lady Gaga tez oddaje w dużym stopniu gusta muzyczna. Tokio Hotel również. Za to jak eska oddaje gusta muzyczne! Tam są same najpopularniejesze tracki.

Tylko, że ja nie mam takiego gustu i Bogu dziękiuję za to.

I wkurza mnie to, że blichtr przytlacza to co cenne. To tak jak z węglem w przrodzie. Są rzadkie diamenty i mnóstwo koksu. Na tej liście diamenty sa przysypane koksem.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Jeden lubi POP drugi Trance, jeden lubi jak cyganie grają a drugi jak mu nogi śmierdzą, tylko że nie porównujmy gustów gorących 16 z Eski od gustów ludzi siedzących w Trancie jakiś tam dłuższy czas, a że większość wybawiła się na eventach przy Silence niż przy Age Of love i mają do Silence większy sentyment to mnie akurat nie dziwi z prostego względu, w czasach Cafe Del Mar i Age OF Love nie było tylu imprez i audycji radiowych i te utwory po prostu mniej zapadły w pamięć ludziom.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Damian940915 pisze:w czasach Cafe Del Mar i Age OF Love nie było tylu imprez i audycji radiowych i te utwory po prostu mniej zapadły w pamięć ludziom.
No i właśnie tutaj się mylisz. W latach 90-tych było mnóstwo imprez. to właśnie wtedy były złote lata Ibizy. Co do audycji radiowych to pewnie było mniej, ale za to te co były trzymały poziom.

Problem w tym, że Ci którzy bawili się w tamtych czasach maja ponad 30-lat i nie biorą udziału w takich plebiscytach, bo mają wazniejsze sprawy na głowie lub własne problemy. Dlatego wynik jest taki jaki jest.

I jeszcze jedna rzecz. Ni eporównywałem Lady Gagi do trance'u. Jestem ostatnią osobą która by brała się za porównywanie rzeczy nieporównywalnychl. Podalem przykład tego jaki pop jest teraz popularny, bo niestety z trancem jest podobnie. I to zestawienei jest również dowodem. Dla mnie jest to zestawienia najpopularniejszych kawalków trance. Byc może własnie dlatego dzisiejszy trance jest taki nijaki bo mnóstwo nijakich numerów znalazło się wysoko w tym zestawieniu.

Ja mam prawie 30 lat i głosowaem na zupelnie inne kawałki. Myśle, że tych w moim wieku była zdecydowana mniejszość.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Dzisiejszy jest inny, gorszy czy lepszy to znowu rzecz gustu. To że to zestawienie kawałków najpopularniejszych przyznałem przed chwilą, a co do tego kto brał udział w głosowaniu, to byli to ludzie w różnym wieku, ale przeważnie osoby, które obecnie słuchają tej muzyki i jeżdżą na eventy, ale daje to jakiś obraz i to całkiem poważny.
I tak jak napiszę jeszcze raz każdy ma swoje gusta .Ten plebiscyt jest zaś zbiorem gust muzycznych dzisiejszych słuchaczy tej muzyki i mimo wszystko większość z nich zna te klasyki o których mówisz, tylko nie mają z nimi takich wspomnień. I na tym poprzestańmy.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Za 10 lat gdzy zrobią kolejny taki plebiscyt 70% pierwszej setki nie znajdzie się w pierwszej 500-tce. Taki to plebiscyt wszechczasów i takie klasyki. Oczywiście o ile trance do tego czasu dotrwa, bo marnie wygląda porzyszłość tego gatunku.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Desper zrób własny plebiscyt na 100 tysięcy ludu, zobaczymy wtedy. A tak poza tym to jak pisze nowości zawsze mają powodzenie..
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Po co mi kolejny ranking popularności. Wolałbym zrobić plebiscyt wśród DJ'ów i producentów. Rankingów popularności mam dość. Począwszy od wyborów powszechnych na DJ Magu skończywszy.
ODPOWIEDZ