Podziękowanie

Sprawy dotyczące działania forum, i inne w kwestiach technicznych.
madekdmc

Podziękowanie

Post autor: madekdmc » 20 sty 2013, o 10:37

Chciałabym podziękować Paulowi za serce włożone w to nasze DMC za to że dołożył wszelkich starań aby Dance Mix Chart zaczeło sie rozwijać bardziej i poszerzało sie o kolejnych forumowiczów którzy z nami odmienią forum, również Maciejowi Wowkowi za wsparcie w działaniach. Bardzo gorąco chciałabym podziękować także wszystkim tym którzy o nas nie zapominają i wracają (na stare śmieci) aby podzielić sie z nami nowinkami ze świata muzyki i nie tylko.W piątkowe DMC aż łzy same chciały lecieć gdy ujrzałam tak wielu wspaniałych ludzi których od lat łączy Dance Mix Chart dziękuje Wam moi kochani pięknie, że sie nie rozstaliście z nami to jest dla mnie cudowne przeżycie wspaniała atmosfera nas połączyła. Również cieszy mnie to że aż tak liczne grono zaczyna nas odwiedzać- to jest moc, siła, wspaniały humor i przyjemna atmosfera. Także facebookowiczom dziękue za cudowne przybycie- DMC to jest droga którą zapewne nie jeden z Was kocha i nadal będzie brnął - w magię, która czeka na Was w każdy piątkowy wieczór- to magia która zostanie na zawsze w waszych sercach... Więc zapraszam Was już dziś po 18 na gorące wydanie II części Dance mix Chart i w kolejne gorące piątkowe wieczory o godz. 20.30, a także odwiedzajcie nasze forum które jest równie przyjazne z resztą jak zawsze :) i nie tylko forum również nasz profil na facebooku. madekdmc :) czołem DMCManiacy! !

Dance Mix Chart- muzyka, która łączy pokolenia :)
ODPOWIEDZ