Styl forum

Sprawy dotyczące działania forum, i inne w kwestiach technicznych.
przemek1krzyzkowko

2 cze 2011, o 11:44

Jezeli moge sie wypowiedziec co do forum, to prosilbym o dwie poprawki ktore napewno ulatwia zycie na forum:

1.) chcialbym, aby klikajac hiperłacze, dana strona odpalala sie automatycznie w nowej karcie - skraca to czas i zabawy w otwieranie nowych kart czy niepotrzebne klikanie myszka, a ja k wiadomo czas to pieniadz :)

2.) chcialbym, aby posty na forum wyswietlane, sortowane byly wg swiezosci, tzn.najswiezsze na pierwszej stronie, a starsze na kolejnych - komentarz jak powyzej, czas to pieniadz, szczegolnie utrudnia to zycie w tematach z duza iloscia stron, np. "czego teraz slucham".

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Jestem pewien ze baaaaardzo to ulatwi zycie stalym goscia, jak i nowym :)

:piwo:
Respect The Oldskool

;)
ola22
Kontakt:

6 cze 2011, o 16:12

styl jest fajny bo jest przejrzysty, bardzio mi sie podoba
Hurtownia rur i kształtek pcvWiPlast.pl PVC, PP, PE HD - http://www.adicom.com.pl
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator

9 cze 2011, o 00:04

przemek1krzyzkowko pisze:Jezeli moge sie wypowiedziec co do forum, to prosilbym o dwie poprawki ktore napewno ulatwia zycie na forum:

1.) chcialbym, aby klikajac hiperłacze, dana strona odpalala sie automatycznie w nowej karcie - skraca to czas i zabawy w otwieranie nowych kart czy niepotrzebne klikanie myszka, a ja k wiadomo czas to pieniadz :)

2.) chcialbym, aby posty na forum wyswietlane, sortowane byly wg swiezosci, tzn.najswiezsze na pierwszej stronie, a starsze na kolejnych - komentarz jak powyzej, czas to pieniadz, szczegolnie utrudnia to zycie w tematach z duza iloscia stron, np. "czego teraz slucham".

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Jestem pewien ze baaaaardzo to ulatwi zycie stalym goscia, jak i nowym :)

:piwo:
1. nie.
2. nie - bo masz taka mozliwosc klikajac w link do tematu - z prawej jego strony jest ikonka do ostatniego posta.
T.
ODPOWIEDZ