DMC #700 2011-10-07

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

paulspacer pisze:Podejście niektórych z Was jest jest według mnie kompletnie oderwane od rzeczywistości w jakiej obecnie się znajdujemy. Każdy ma swoje zdanie, prawo do jego wyrażenia i osobiście to szanuję ale prawda jest taka, że nie można mieć wszystkiego. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że ten kto stoi w miejscu w efekcie się cofa więc nie możemy ciągle żyć przeszłością, gdyż w niedługim czasie pożegnalibyśmy się z DMC i wtedy to dopiero zaczął by się płacz, że nikt nic nie zrobił aby temu zapobiec. Jak już wspomniał MW - nie dorabiajmy niepotrzebnie ideologii bo te z czasem i tak upadają. Tyle ode mnie...
Właśnie dlatego, że lista stoi w miejscu, a ja nie chce się cofać zmykam stąd :D I nie ma tu niczego z "życia przeszłością", ani dorabiania ideologii. To poprostu chłodna ocena rzeczywistości klubowej w Polsce i konfrontacja jej z rzeczywistością muzyczną w DMC :)

Pa Pa ! :piwo:
michael
Posty: 52
Rejestracja: 12 gru 2010, o 10:59
Lokalizacja: Wrocław

700-ki nie będę komentował i jak już wcześniej pisałem, 700-ka to pożegnanie z listą na 99 notowań. Na forum też nie będę się udzielał. W sumie powodem nie jest tylko "słaba lista", ale również brak czasu. Zobaczymy co będzie się działo na tym forum bez takich osób jak Desper, Slavenoise czy norbert. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Co się będzie działo? To co się ma dziać. Świat bez nich nie zginie. Z całym szacunkiem do Despera, Slavenoise, norbert - ale pępkami świata to oni nie są, kieruje to do "michael". Róbta co chceta. Nikt Was tu siłą nie trzyma ani nie wygania.
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
Awatar użytkownika
DMCManiak
Posty: 108
Rejestracja: 13 gru 2010, o 19:07
Lokalizacja: Lubin

Co Was tak wzięło na "opuszczanie" forum?

Nie rozumiem takiej reakcji po 700 notowaniu... Trochę to przykre, ale cóż. :(
Awatar użytkownika
benek007
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2011, o 23:43
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew

Matishe pisze:Co się będzie działo? To co się ma dziać. Świat bez nich nie zginie. Z całym szacunkiem do Despera, Slavenoise, norbert - ale pępkami świata to oni nie są, kieruje to do "michael". Róbta co chceta. Nikt Was tu siłą nie trzyma ani nie wygania.
Dokładnie... :twisted: :lol:
First to Fight
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

paulspacer pisze:Podejście niektórych z Was jest jest według mnie kompletnie oderwane od rzeczywistości w jakiej obecnie się znajdujemy. Każdy ma swoje zdanie, prawo do jego wyrażenia i osobiście to szanuję ale prawda jest taka, że nie można mieć wszystkiego. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że ten kto stoi w miejscu w efekcie się cofa więc nie możemy ciągle żyć przeszłością, gdyż w niedługim czasie pożegnalibyśmy się z DMC i wtedy to dopiero zaczął by się płacz, że nikt nic nie zrobił aby temu zapobiec. Jak już wspomniał MW - nie dorabiajmy niepotrzebnie ideologii bo te z czasem i tak upadają. Tyle ode mnie...
My jestesmy oderwani od rzeczywistosci????? Nie obraz się Paul, ale nie spodziewalem sie od CIebie takich slow. To samo w kwestii "dorabiania ideologii", o czym niby mówił Maciek, sorry ale nie zauwaźam, aby ktokolwiek, a przede wszystkim ja dorabiał jakąś ideologię. To o czym piszemy/pisaliśmy to są fakty, ale cóź najwyraźniej najwygodniej jest zamieść pod dywan na zasadzie, źe nie ma nie tematu. Szkoda, źe w ogóle o dorabianiu idelogii Maciek osobiście nie wypowie się na forum, ale cóź najwidoczniej jesteśmy zbyt maluccy, źeby ppofatygować się i napisać parę zdań na forum, które przecieź jest najodpowiedniejszym miejscem do takich dyskusji. A moźe po prostu brakuje odwagi ze strony Maćka do bezpośredniej dyskusji?
Dlatego dla mnie właśnie taka postawa, o której napisał Paul zmusiła mnie do opuszczenia tego forum, bo skoro wg Was nie ma problemu to nie warto dalej się spuszczać. W sumie po naszym odejściu Maciek powinien być zadowolony zostaną sami bałwochwalcy.
A jeszcze w kwestii oderwania od rzeczywistości, to prędzej Macie bardziej się od niej oderwał, skoro nie zauwaźa, źe obok trancu jest jeszcze parę innych gatunków, ale cóź najwidoczniej prezentowanie jednego gatunku wynika chyba wygodnictwa
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Chciałem się wypowiedzieć w tym tygodniu odnośnie 14 urodnin dmc i jubileuszowego 700 notowania. Widać jednak, iż sprawy przyjęły nieco inny obrót.
Przyczyny takiego zachowania zostały już wyjaśńione powyżej... Smutne to jest ale jeżeli to nie wykracza poza regulamin (a nie wykracza) każdy ma prawo, jeżeli uzna to za stosowne - kulturalnie się pożegnać. Dla tych osób, które to zobiły - najwidoczniej okazją musiało być to właśnie zestawienie... Zestawienie, które mimo wszystko pokazuje jak istotna dla słuchaczy jest muzyka z prawdziwego zdarzenia, muzyka wyrażająca prawdziwe emocje.
Nie będę kwestionował tych przyczyn.. Ale sam nie umiem zrozumieć braku chęci współpracy ze strony Maćka... Niestety nie doceniono wkładu jaki Desper Norbert i Slavenoise niejednokrotnie dali na forum.. Wkład, który wynikał z czystej chęci podzielenia się zarówno debiutami muzycznymi jak i ciekawostkami. Dlatego też przez wzgląd na szacunek zarówno dla Macieja, innych użytkowników forum oraz dla czystej Idei DMC pożegnali się...
Myślę że powinniśmy to uszanować..
Forum niech żyje dalej swoim życiem - my o to zadbamy aby przebiegało ono dobrze.
I proszę - niech już wszelkie spory na ten temat ucichną...
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:59

Matishe pisze:Co się będzie działo? To co się ma dziać. Świat bez nich nie zginie. Z całym szacunkiem do Despera, Slavenoise, norbert - ale pępkami świata to oni nie są, kieruje to do "michael". Róbta co chceta. Nikt Was tu siłą nie trzyma ani nie wygania.
W tym momencie troszeczkę przegiąłeś......
Gdyby nie takie osoby kilka lat temu jak Norbert Łukasz (Slavenoise) i inni, DMC nigdy nie było by tak popularne jak teraz jest.
Chyba nie Ty powinieneś oceniać kto zrobił dużo dla DMC, bo chyba troszeczkę wcześniej wyżej wymienieni użytkownicy siedzieli w muzyce niż Ty. Myślisz że jak dostałeś szanse od MR na bycie "redaktorem" czy tam "gwiazdą", możesz mówić takie rzeczy? To grubo się mylisz. Przy takim traktowaniu stałych długoletnich użytkowników długo DMC nie wytrzyma. Chodź już upada powoli co zmiana częstotliwości na większy rejon mówi samo za siebie.
Dziękuje i do widzenia.

PS. Biletami ludzi nie przekupicie...........
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

norbertzabobrze pisze:Szkoda, źe w ogóle o dorabianiu idelogii Maciek osobiście nie wypowie się na forum, ale cóź najwidoczniej jesteśmy zbyt maluccy, źeby pofatygować się i napisać parę zdań na forum, które przecieź jest najodpowiedniejszym miejscem do takich dyskusji.
W kwestii wyjaśnienia: o ideologii Maciek pisał któregoś razu na czacie.
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

zwierzak pisze:
W tym momencie troszeczkę przegiąłeś......
Gdyby nie takie osoby kilka lat temu jak Norbert Łukasz (Slavenoise) i inni, DMC nigdy nie było by tak popularne jak teraz jest.
Chyba nie Ty powinieneś oceniać kto zrobił dużo dla DMC, bo chyba troszeczkę wcześniej wyżej wymienieni użytkownicy siedzieli w muzyce niż Ty. Myślisz że jak dostałeś szanse od MR na bycie "redaktorem" czy tam "gwiazdą", możesz mówić takie rzeczy? To grubo się mylisz. Przy takim traktowaniu stałych długoletnich użytkowników długo DMC nie wytrzyma. Chodź już upada powoli co zmiana częstotliwości na większy rejon mówi samo za siebie.
Dziękuje i do widzenia.

PS. Biletami ludzi nie przekupicie...........
Przede wszystkim nikogo nie oceniam, pokaż mi zdanie gdzie ich oceniłem? Jeśli chodzi Ci o słowo "frustraci" - tak to wygląda czytając wszystkie wpisy o narzekaniu. Z całym szacunkiem ale Ci Panowie ciągle zrzędzą......
Żadnym redaktorem ani gwiazdą w Muzycznym Radiu nie jestem.
Napisałem......... NIKT WAS NIE TRZYMA ANI NIE WYGANIA A PROSIĆ SIĘ ŻEBY ZOSTALI NA FORUM NIE ZAMIERZAM, NIE WIEM JAK POZOSTALI !!!!!!!!!!!!!!!!! TO MOJE ZDANIE.
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
ODPOWIEDZ