DMC #700 2011-10-07

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
michael
Posty: 52
Rejestracja: 12 gru 2010, o 10:59
Lokalizacja: Wrocław

Matishe pisze:Co się będzie działo? To co się ma dziać. Świat bez nich nie zginie. Z całym szacunkiem do Despera, Slavenoise, norbert - ale pępkami świata to oni nie są, kieruje to do "michael". Róbta co chceta. Nikt Was tu siłą nie trzyma ani nie wygania.
Wystarczy spojrzeć na ilość postów tych 3 użytkowników... Jeśli o mnie chodzi to np. dzięki norbertowi poznałem w .uj zaebi.tych kawałków, które dawał do propozycji. Świat może bez nich nie zginie, ale to forum?? Zobaczymy :?
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

paulspacer pisze: W kwestii wyjaśnienia: o ideologii Maciek pisał któregoś razu na czacie.
Osobiście uważam, że czat to nie jest odpowiednie miejsce na wypowiadanie się na tak poważne (przynajmniej dla mnie) tematy. Dlatego przez zwykły szacunek dla forumowiczów, lepiej by było, gdyby Maciek zechciałby od czasu do czasu osobiście wypowiedzieć się na forum, na nurtujące słuchaczy wątpliwości/zapytania.

Matishe pisze:Przede wszystkim nikogo nie oceniam, pokaż mi zdanie gdzie ich oceniłem? Jeśli chodzi Ci o słowo "frustraci" - tak to wygląda czytając wszystkie wpisy o narzekaniu. Z całym szacunkiem ale Ci Panowie ciągle zrzędzą......
Skoro zamierzałeś wziąć udział w tej dyskusji, nie stać Cię na przedstawienie kilku kontrargumentów? Ale najwidoczniej nie zrozumiałeś istoty naszego "narzekania", ale niech Ci będzie, jeśli przez to poczułeś się lepiej...
Na liście jest 50 utworów, nic by się nie stało, gdyby chociażby 10, czyli 20% z nich reprezentowało inne gatunki. Na pewno nic złego liście by się nie stało. Lista, żeby była atrakcyjna, powinna się systematycznie rozwijać, a nie stać w miejscu i ograniczać się na jeden gatunek, bo to jest po prostu zwykła krótkowzroczność.
To wszystko co miałem do powiedzenia w tym temacie.

PS. Podziękowania dla zwierzaka, michaela oraz lazarusa za poparcie. Trzymajcie się! :piwo:
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Niektórzy z Was mocno mnie irytują. Jeśli nie podoba Wam się lista Dance Mix Chart napiszcie list do Maćka Wowka. Nie musicie nigdzie jechać do Jeleniej Góry, wystarczy kawałek papieru, długopis a potem wysłać to na poczcie do Muzycznego Radia. To, że Maciek nie udziela się na forum DMC po części rozumiem, może i Wy to kiedyś zrozumiecie. Życzę Wam tego. Ale jestem pewien, że czyta większość postów albo i wszystkie, które tutaj piszemy na http://www.dancemixchart.pl
Poza tym jedna uwaga..... każdy użytkownik na forum jest równy drugiemu użytkownikowi. Nie ma podziału na lepszych i gorszych. Każdy kto słucha DMC, kto zabiera głos na forum jest tak samo szanowany jak pozostali DMC Maniacy. Jeśli sądzicie inaczej to musicie być nieźle zadufani w sobie. Z całym szacunkiem do wszystkich forumowiczów.
Każda jednostka wnosi coś do DMC.

CZAS GDY NAS MINĄŁ
JUŻ NIE WRACA, NIE MOŻNA GO ZATRZYMAĆ
A ZMIANY JAKIE ZE SOBĄ NIESIE SĄ NIEODŁĄCZNYM ELEMENTEM ŚWIATA
DLATEGO NIE ODWOŁUJMY SIE DO PRZESZŁOŚCI
OTWORZMY SIE NA PRZYSZŁOŚĆ
PO TO, CO NARODZIŁO SIĘ 17 PAŹDZIERNIKA 1997 ROKU
PRZETRWAŁ DLA NASTĘPNYCH
BY MOGLI DOŚWIADCZYĆ TEGO SAMEGO CO NAM BYŁO DANE
ZMIENIA SIĘ ŚWIAT, TECHNIKA, NAUKA I MUZYKA
ZMIENIAMY SIĘ MY I NASZE OTOCZENIE
WAZNE JEST ABY TO CO ŁĄCZYŁO WAŻNIEJSZE OD TEGO CO NAS DZIELI
PIELĘGNUJMY TAK CIĘŻKO WYPRACOWANY SUKCES
I STARAJMY SIĘ PRZEŁAMAĆ NAWET DO TYCH
DO KTÓRYCH NAM NIE JEST PO DRODZE
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:59

Matishe pisze: Poza tym jedna uwaga..... każdy użytkownik na forum jest równy drugiemu użytkownikowi. Nie ma podziału na lepszych i gorszych. Każdy kto słucha DMC, kto zabiera głos na forum jest tak samo szanowany jak pozostali DMC Maniacy. Jeśli sądzicie inaczej to musicie być nieźle zadufani w sobie. Z całym szacunkiem do wszystkich forumowiczów.
Każda jednostka wnosi coś do DMC.
Ahahahahahahaha to się uśmiałem.
Chyba powstrzymam się od komentarza ....
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Ahahahahahahaha to się uśmiałem.
Chyba powstrzymam się od komentarza ....

Co Cię tak bawi kolego? :) Podziel się wrażeniami.
Pozdrawiam
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Mam ogromną prośbę, aby mnie nie obrażano. Nie jestem ani frustratem, ani zadufanym w sobie człowieczkiem.

Pożegnałem się ze Wszytskimi kulturalnie, bez chcamstwa i życząc Każdemu wszystkiego co najlepsze.

Proszę więc również o takie samo zachowanie ze strony innych.

Przez cały ten okres nie obrażałem nikogo z Was i nie widzę powodu dla którego mam być obrażany.

To kireuję gównie do Matishe. Nie znam Cię, nie znasz mnie więc odczepi się od moje posoby, bo ja ani do Ciebiem ani do nikogo na forum się nie przyczepiam, a swoje komentarze dotyczace innych osob zostaw dla siebie lub dziel się z nimi na czecie!
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Desper pisze:Mam ogromną prośbę, aby mnie nie obrażano. Nie jestem ani frustratem, ani zadufanym w sobie człowieczkiem.

Pożegnałem się ze Wszytskimi kulturalnie, bez chcamstwa i życząc Każdemu wszystkiego co najlepsze.

Proszę więc również o takie samo zachowanie ze strony innych.

Przez cały ten okres nie obrażałem nikogo z Was i nie widzę powodu dla którego mam być obrażany.

To kireuję gównie do Matishe. Nie znam Cię, nie znasz mnie więc odczepi się od moje posoby, bo ja ani do Ciebiem ani do nikogo na forum się nie przyczepiam, a swoje komentarze dotyczace innych osob zostaw dla siebie lub dziel się z nimi na czecie!

Desper jeśli poczułeś się urażony to po części przepraszam ale tak to wszystko wygląda z mojego punktu widzenia. Odpisałbym troszkę dłuższym tekstem ale muszę uciekać na siłownię, trening czeka... Tak więc przed monitor siądę pod wieczór i napiszę coś od siebie - napisałem to teraz żebyś nie poczuł, że olałem sprawę, wręcz przeciwnie, jestem głodny wyjaśnienia wszystkich problemów pod tym tematem :evil: Pozdrawiam
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Chodzi o to, że jezelicoś krytykowałem to muzykę i sposób prowadzenia listy, Starałem się unikac tekstów ad persona, wzłaszcza jezeli chodzi o użytkowników. Nie wszytsko co tu się pojawiło, na tym forum mi się podobało, ale nigdy z tego powodu nie pisałem dziwnych tekstów (z wyjatkiem dwóch osób), ani kometarzy. Po prostu forum jest o liście i o muzyce, a nie o uztkownikach. Mnie już więcej tutaj nie będzi, o liście tez już napisłame wszytsko co na ten temat sądziłem. Do Mącka mam szacunek za to co przez wiele lat zrobił dla propagowania muzyki tanecznej na Dolnym Śląsku. To co robi teraz nie podoba mi się i dlatego się stąd usuwam, bo mam do tego pełne prawo. I nie określam, nie oceniam, nie wyzywam nikogo. Co najwyżej czyjeś działania. To tyle. Nie ma co wyjąsnieć więcej, bo jezeli poczytasz to co napisałem i zastanowisz się nad tym, to powinieneś to zrouzmieć.

Raz jeszcze Trzymajcie się. i mam nadzieję, że nikt juz nie będzie jechał po osobach które odezły stąd bez żadnej zadymy, tylko kulturalne się pożegnały.
Awatar użytkownika
benek007
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2011, o 23:43
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew

A więc osobą które od nas odchodzą kulturalnie mówię trzymajcie się ;) i dzięki za wasz wkład w forum DMC :piwo: Myślę że sobie jakoś damy rade... :)
First to Fight
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Desper pisze:Mam ogromną prośbę, aby mnie nie obrażano. Nie jestem ani frustratem, ani zadufanym w sobie człowieczkiem.

Pożegnałem się ze Wszytskimi kulturalnie, bez chcamstwa i życząc Każdemu wszystkiego co najlepsze.

Proszę więc również o takie samo zachowanie ze strony innych.

Przez cały ten okres nie obrażałem nikogo z Was i nie widzę powodu dla którego mam być obrażany.

To kireuję gównie do Matishe. Nie znam Cię, nie znasz mnie więc odczepi się od moje posoby, bo ja ani do Ciebiem ani do nikogo na forum się nie przyczepiam, a swoje komentarze dotyczace innych osob zostaw dla siebie lub dziel się z nimi na czecie!
Obraziłem Cię bo napisałem.......
Jeśli sądzicie inaczej to musicie być nieźle zadufani w sobie
Proszę Cię :) Czarno na białym widać, że tym zdaniem nawiązywałem do......... :
każdy użytkownik na forum jest równy drugiemu użytkownikowi. Nie ma podziału na lepszych i gorszych. Każdy kto słucha DMC, kto zabiera głos na forum jest tak samo szanowany jak pozostali DMC Maniacy. Jeśli sądzicie inaczej to musicie być nieźle zadufani w sobie. Z całym szacunkiem do wszystkich forumowiczów.
Każda jednostka wnosi coś do DMC.
Ja Ciebie żegnam również z szacunkiem, powodzenia w życiu, wszystkiego dobrego.
Cytując na koniec Twój tekst..
a swoje komentarze dotyczace innych osob zostaw dla siebie lub dziel się z nimi na czecie!
Możesz to również dobrze napisać do.....

Szanownego kolegi "zwierzak"
zwierzak pisze:W tym momencie troszeczkę przegiąłeś......
Gdyby nie takie osoby kilka lat temu jak Norbert Łukasz (Slavenoise) i inni, DMC nigdy nie było by tak popularne jak teraz jest.
Chyba nie Ty powinieneś oceniać kto zrobił dużo dla DMC, bo chyba troszeczkę wcześniej wyżej wymienieni użytkownicy siedzieli w muzyce niż Ty. Myślisz że jak dostałeś szanse od MR na bycie "redaktorem" czy tam "gwiazdą", możesz mówić takie rzeczy? To grubo się mylisz. Przy takim traktowaniu stałych długoletnich użytkowników długo DMC nie wytrzyma. Chodź już upada powoli co zmiana częstotliwości na większy rejon mówi samo za siebie.
Dziękuje i do widzenia.

PS. Biletami ludzi nie przekupicie...........
Desper:- a swoje komentarze dotyczace innych osob zostaw dla siebie lub dziel się z nimi na czecie!
Jeszcze raz życzę Ci wszystkiego dobrego. Do widzenia.
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
ODPOWIEDZ