DMC #709 2011-12-09

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Kolego to nie jest lista trance'owa :)
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

benek007 pisze:jeśli chodzi o Squad & Paul Begge - Nuclear Power to nie wiem co ten utwór robi na tej liście
Boże... widzisz i nie grzmisz! Skoro takie jest podejście słuchaczy to nie ma co się dziwić, że jest jak jest.
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Prawda, to tacy ludzie głosują, wychowani na ASOTach i Tiesto i Guettcie
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

Cecha wspolna Benia i numeru `Nuclear Power` ?

- `ostro pojechal`
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Celna riposta :)
Awatar użytkownika
benek007
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2011, o 23:43
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew

Kristofes pisze:Prawda, to tacy ludzie głosują, wychowani na ASOTach i Tiesto i Guettcie
Po pierwsze Kristofers jeżeli uważasz że ja wychowałem się na Guettcie to delikatnie mówiąc ostrą masz fazę. A tak na marginesie to ty pewnie byś chciał zęby na liście znalazła się Majka Jeżowska albo Ewa Farna haha :lol: . Margharet i Paulspacer ja tylko wyraziłem swoje zdanie wydaje mi sie ze mam takie prawo, fakt może trochę źle to ująłem ... ;) ale nic nie zrobię że w ucho wpada mi przede wszystkim Trance :)
First to Fight
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Mało dowcipne. Jeśli to miała być celna i cięta riposta to bardzo nieudana.
Awatar użytkownika
benek007
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2011, o 23:43
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew

To nie była żadna cięta riposta jak to ująłeś tylko odpowiedz na twój bezsensowny komentarz. Koniec tematu 8-)
First to Fight
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

benek007 pisze:A tak na marginesie to ty pewnie byś chciał zęby na liście znalazła się Majka Jeżowska albo Ewa Farna haha :lol: .
Bez takich pyskówek mi tutaj.
benek007 pisze:Margharet i Paulspacer ja tylko wyraziłem swoje zdanie wydaje mi sie ze mam takie prawo, fakt może trochę źle to ująłem ... ;) ale nic nie zrobię że w ucho wpada mi przede wszystkim Trance :)
Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że utwory inne niż trance nie mają w ogóle racji bytu na liście.
Awatar użytkownika
benek007
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2011, o 23:43
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew

Haha. :lol: Tu cytat :'Bez takich pyskówek mi tutaj" Człowieku nie będziesz mi mówił co mam robić. Ustawić sobie możesz jakiegoś fraje... ale nie mnie. Mam to gdzieś czy po tym poście usuniesz mnie z forum ale nie zmieni to faktu ze aktualne notowania dmc to jedna wielka pomyłka. 8-)
First to Fight
ODPOWIEDZ