[2010] Oliver Koletzki & Fran - I Might

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator
Posty: 81
Rejestracja: 11 gru 2010, o 09:55

Obrazek

75% z użytkowników forum zapewne nawet nie kojarzy Koletzkiego, pozostałe 20% może go kojarzyć z imprez Techno (takiego prawdziwego), a ostatnie 5% zapewne zna I CAN FLY na pamięć i może je zagrać na szczotce do butów...

Nie wnikajmy ;-)

Chciałbym was poniekąd zapoznać z nietypowym wydawnictwem tego gościa, szczerze mówiąc - kopara mi opadła, i to nie na MINUS, broń boże. Gość którego znam z mocnych produkcji i jeszcze lepszego grania, wyskakuje z balladą.. oraz paroma remixami ;-)

Jeden już tak kiedyś zrobił (Sven Vath + Miss Kittin - siepasie), i wyszło to świetnie. Jak jest tutaj? Jak dla mnie A1 (bo jest to vinyl - tak, wciąż je produkują) oraz oryginał rwą kapcie z nóg wraz z paznokciami... Piękne! Strona B placka już lajtowsza i tak się nie wkręca (mowa o B2 - ma klimat, ale wolę stronę A jednak, B1 jeszcze śmiało można pogrywać w jakichś klimaciarskich klubach).

Indżoj!

A1. I Might (Murat Kilic Remix)

A2. I Might (Original Mix)


B1. I Might (Animal Trainer Remix)

B2. Strandbad Berlin (Bjorn Stoig Remix)
T.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Na starym forum trochę Koletzkiego powrzucałem. Zarówno te "loungowe" klimaty, jak i te bardzo "techniczne". Tak więc to nazwisko już nie powinno być takie anonimowe. Przynajmniej dla tych którzy słuchali ;) Świetny był ich (jego i Fran) występ na tegorocznym Mayday'u, chociaż ponoć jako The Koletzkis, grają jeszcze ciekawiej. Cały album z Fran jest w takim swingującym klimacie. Zresztą poprzedni solowy krążek Olivera wskazywał w jakim kierunku Oliver chce podążać. Mnie najbardziej się podoba remiks Animal Trainer.
Awatar użytkownika
kamillo007
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:22
Lokalizacja: Chocianów/Wroc

mi znow najbardziej podeszla B2, mistrzostwo swiata!

zaraz przejze cala plytke :)

co do artysty to byl w tym roku na Mayday wiec pewnie sporo osob przesluchala zanim sie pojawila na imprezie, mi akurat cynk dal Desper :evil:
Imprezy muzyczne tego typu to czarne mszeDJ,jako kapłan,stoi na podwyższeniuPojawiają się symbole ogniaZa pomocą skomplikowanego połączenia bitów i laserów,nieświadomi,będący często pod wpływem narkotyków ludzie wprawiani są w transDJe pogardzają tłumem
Awatar użytkownika
Kira
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:28

Koletzkiego poznałem jakiś rok temu mile zaskoczony jego muzyką. Przyznam, że nie zagłębiałem się w starsze pozycje ale Hypnotize z wokalem Fran niesamowicie przypadł mi do gustu. Jak wspomniał Desper, na tegorocznym Mayday (miło było Cię poznać, Desper :P) zagrał niesamowicie o wokalistce to nawet nie wspomnę - poezja :P

A1, bardzo ciekawy utwór, świetna linia melodyczna, znacznie lepsza od oryginału. Utwór B2 też daje radę. Ciekawy krążek, na plus :)
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Występ Koletzkiego był obowiązkowy :)

Kira mi również miło było Cię poznać, mam nadzieję, że jeszcze na jakiejś imprezie się spotkamy :piwo:
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Oczy mi się na tego gościa otworzyły :) Świetne !!
ODPOWIEDZ