[2013] Armin van Buuren & Markus Schulz - The Expedition

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Obrazek

Już niebawem pierwsza z imprez celebrujących obchody 600 wydania audycji A State Of Trance. Nieco wcześniej nakładem Armada Music ukaże się oficjalny hymn ASOT 600, którego autorami są Armin Van Buuren i Markus Shulz. Jak Wam podoba się ta produkcja?

Armin van Buuren & Markus Schulz - The Expedition (ASOT600 Anthem)

Premiera: 28.01.2013
Label: Armada Music

Awatar użytkownika
psiapsiolka0512
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2012, o 09:58
Lokalizacja: Drezno

Jestem jak najbardziej na tak :). Może Armin się przy Marku trochę "odkomercjalizuje" :)!
Stop KattyOna tańczy dla mnieMinaj GuEttaRihannaChrisJustinInna !!!!!!!!!!!!!!!!!
kaka1939
Posty: 48
Rejestracja: 26 lis 2011, o 18:10
Lokalizacja: Radostów

Hymn jak hymn ,ale bez żadnej rewelacji :) Słuchać mroczną stronę wujka Markus'a :) Moim zdaniem W&W- Invasion o niebo lepsze :D
Zolwikcz86
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2012, o 21:16

Hymn Asot 600 może nie jest rewelacyjny (spodziewałem się więcej po tych producentach) to z czasem mi sie wkręcił :) jak to mówią szału nie ma ale posłuchać można :) A i pobawić sie przy tym na evencie też jak najbardziej :) Z remixów tego kawałka to najbardziej mi przypadł do gustu remix Olka -> Indecent Noise, jeszcze Orjan nawet daje rade :)
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Zolwikcz86 pisze:Z remixów tego kawałka to najbardziej mi przypadł do gustu remix Olka -> Indecent Noise
Aleksander w ostatnim czasie jest w świetnej formie ;) Praktycznie każde jego nowe wydawnictwo jak i remix brzmią bardzo ciekawie :)
ODPOWIEDZ