[2013] Bobina - Same Difference

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
michaltarka131
Posty: 63
Rejestracja: 22 sty 2011, o 10:57

Obrazek

Dwa lata po wydaniu swojego trzeciego albumu pt. 'Rocket Ride', jeden z najbardziej utytułowanych rosyjskich producentów – Bobina – powraca z nowym materiałem. 'Same Difference' bo taki tytuł nosi jego nowe dzieło, jest kontynuacją wydanego dwa lata wcześniej krążka, na którym znajdziemy efekty kolaboracji m.in. z takimi artystami jak Susana, Betsie Larkin, Ana Criado czy Andrew Rayel. Album ukaże się 17 czerwca nakładem labela Black Hole Recordings.



Do pracy nad swoim nowym albumem Bobina zaprosił jednych z najbardziej utalentowanych wokalistów i autorów tekstów. 'For Who I Am' nagrany został z Ana Criado, którą doskonale znają fani m.in. Armina van Buurena czy Markusa Schulza. Swoim ogromnym doświadczeniem i talentem z Rosjaninem podzieliła się Susana, z którą Bobina nagrał utwór pt. 'Play Fire With Fire'. Na krążku nie mogło również zabraknąć dobrej koleżanki Bobiny, z którą już wcześniej miał okazję pracować w swoim studio – Betsie Larkin. Ich nowa kolaboracja nosi tytuł 'No Substitue For You' i z pewnością trafi w gusta fanów tej dwójki.

„Wraz z biegiem czasu i rozwoju kariery wokale w mojej muzyce stały się ważną jej częścią. Dziś podczas pracy w studio, ludzki głos jest równie inspirujący jak syntezator. Wydaje mi się, że wokale, które znajdziecie na 'Same Difference', nie były nigdy wcześniej użyte w taki sposób jak tutaj.” - mówi Bobina.

Nie można zapominać o klubowo – parkietowym charakterze 'Same Difference', bo w końcu większość materiału to jednak instrumentale. Cieszy przede wszystkim fakt, że w porównaniu z innymi albumami np. 'Scream' Schulza, krążek nie jest wypchany 19 produkcjami, a „tylko” 13-toma. Mamy tylko nadzieje, że jego poziom będzie wyższy od 'Rocket Ride', który w naszej recenzji otrzymał naciąganą trójkę.



Label: Black Hole Recordings (Magik Muzik)
Premiera: 17.06.2013

Tracklista:

01. Same Difference
02. For Who I Am (with Ana Criado)
03. Quattro 372
04. Miami Echoes
05. Play Fire With Fire (with Susana)
06. Diamond Hell
07. Sacramentum (with Andrew Rayel)
08. No Substitute For You (with Betsie Larkin)
09. Basque The Dog
10. Sober Duck
11. Slow MMXIII (featuring Mariske Hekkenberg)
12. The Space Track
13. Lovin’ Lies

Źródło: Beatsmedia.com oraz Globaltrance.pl [Informacja o Publikacji na serwerze ''Dodano 2013-06-06, o godzinie 06:20'']
Ostatnio zmieniony 13 cze 2013, o 19:20 przez michaltarka131, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Michał jak już zaczynasz robić temat to zrób to porządnie do końca,,, a gdzie jakieś infoo chociaż w skrócie ?
Awatar użytkownika
michaltarka131
Posty: 63
Rejestracja: 22 sty 2011, o 10:57

Zrobiłem już spokojnie , czekałem na polski artykuł poniewaz nie mogłem przetłumaczyć tłumaczem googlowskim to dlatego tak późno jest info.:)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ