[2015] JOCHEN MILLER - Fearless

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 09.06.2015
Label: Armada Music


Pod pseudonimem Jochen Miller ukrywa się holenderski DJ i producent muzyczny Jochen Van Der Steijn. W wieku 16 lat zaczął szlifować swoje umiejętności w dyskotece należącej do ojca, a dwa lata później był już rezydentem znanego klubu Zino w Tilburgu. Niedługo potem wygrał mistrzostwa miksowania na festiwalu Dance Valley. Jednak największy rozgłos przyniosła mu wydana w 2008 roku, autorska produkcja pt. "Lost Connection", która otrzymała wsparcie od czołowych DJ'ów na świecie. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt singli, dwie kompilacje i ponad 100 remiksów, ale dopiero po 15 latach na scenie zdecydował się na wydanie debiutanckiego albumu, który nosi tytuł "Fearless". W jego skład wchodzi 8 utworów, utrzymanych w klimacie progressive house. Od promującego singla "A Million Pieces", po energetyczne instrumentale "Atomic", "Turn It Up" i "Beatbox" czy melodyjne "Slow Down" i "Thousand Days", z udziałem utalentowanych wokalistów. Każda z umieszczonych tu kompozycji prezentuje nieograniczoną kreatywność Jochena Millera, a także jego wizję tego jak powinna brzmieć muzyka taneczna.

Tracklista:

01. A Million Pieces (feat. Hansen Tomas)
02. We Are (feat. Robin Valo)
03. Atomic
04. Fearless (feat. Chris Hordijk)
05. Turn It Up
06. Slow Down (feat. Simone Nijssen)
07. Beatbox
08. A Thousand Days (feat. S-House)

Zródło: ProLogic Music.pl
ODPOWIEDZ