[2016] Gareth Emery - 100 Reasons To Live

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 15.04.2016
Label: Garuda Music/Armada Music


Na swoim koncie ma dwa autorskie albumy „Northern Lights” i „Drive”, z których pochodzą takie przeboje jak „Sanctuary”, „Fight The Sunrise”, „U”, „Dynamite” czy „Long Way Home”. Gareth Thomas Rhys Emery, to również czołówka remikserów na światowej scenie klubowej. Tworzył własne interpretacje singli Above & Beyond, Orkidei, Nadii Ali, Johna O’Callaghana, Cosmic Gate, a także Armina Van Buurena oraz Super8 & Tab. Od 2009 roku prowadzi label Garuda Music, który niedawno połączył swoje siły z holenderskim gigantem Armada Music. Jego nakładem, ukazuje się właśnie trzeci studyjny materiał Brytyjczyka, zatytułowany „100 Reasons To Live”. Usłyszymy tu 14 zupełnie nowych utworów, utrzymanych w typowym dla Garetha melodyjnym klimacie, z mnóstwem energii, ciekawymi kolaboracjami i perfekcyjnie dobranymi wokalami. Oprócz znanych już singli „Hands” i „Reckless”, tracklista zawiera też m.in. klubowy hit „Until We Meet Again” z Benem Goldem, doskonałe produkcje z Ashleyem Wallbridge’em i Christiną Novelli oraz bonusowy track pt. „Cruiser”, z udziałem Alexa Sonaty. Jeden najbardziej utytułowanych DJ’ów na globie, wydaje swój kolejny, rewelacyjny album!

Tracklista:

01. The Story So Far
02. Cloudline (feat. Joseph)
03. Far From Home (feat. Gavrielle)
04. Reckless (feat. Wayward Daughter)
05. We Were Young (feat. Alex & Sierra)
06. CVNT5 (feat. Ashley Wallbridge)
07. Make It Happen (feat. Lawson)
08. Hands (feat. Alastor & London Thor)
09. Lost (feat. Janet Devlin)
10. Save Me (feat. Christina Novelli)
11. Until We Meet Again (feat. Ben Gold)
12. I Could Be Stronger (But Only For You)
13. Sansa
14. Cruiser (feat. Alex Sonata) (Bonus Track)

Zródło: ProLogic Music & GlobalTrance
ODPOWIEDZ