[2017] Aly & Fila - Beyond The Lights

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
KrystianS
Posty: 834
Rejestracja: 12 gru 2010, o 14:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

Obrazek

Premiera: 20.10.2017
Label: Future Sound Of Egypt


Egipt to kraj wiecznego słońca, słynnych piramid, wielkich legend i tajemnic. Czy kiedykolwiek spodziewaliście się, że ta odległa kulturowo kolebka starożytnej cywilizacji, posiada doskonale rozwiniętą scenę klubową oraz utalentowanych producentów muzyki elektronicznej? Aly Amr Fathalah i Fadi Wassef Naguib, czyli pochodzący z Kairu duet Aly & Fila, jest tego perfekcyjnym przykładem. Od 1999 roku wspólnie tworzą rewelacyjne brzmienia, które od samego początku wsparli tacy artyści jak Paul Van Dyk czy Armin Van Buuren. Dziś są założycielami labela Future Sound Of Egypt, autorami popularnej audycji radiowej i czołowymi przedstawicielami gatunku trance. Wydawnictwo „Beyond The Lights" to czwarty studyjny album Egipcjan, składający się z 15 kompozycji. Prace nad nowym materiałem trwały ponad 2 lata, a w projekt zaangażowało się wielu znakomitych gości, wśród których m.in. Ferry Corsten, Scott Bond, Paul Thomas, Ana Criado, Emma Hewitt, Sue McLaren czy Ferry Tayle. Przygotujcie się na niesamowitą muzyczną podróż, pełną energetycznych dźwięków, pięknych melodii i klimatu rodem z ziemi faraonów.

Tracklista:

01. Rebirth
02. UV (with Paul Thomas)
03. Breathe Us To Life (with HALIENE)
04. Sunrise At Cala Bassa
05. Paralyzed (with HALIENE)
06. Camellia (vs. Ferry Corsten)
07. All Heaven (with Ana Criado)
08. Shadow (vs. Scott Bond & Charlie Walker)
09. Awakening
10. Concorde (with Ferry Tayle)
11. You & I (with Emma Hewitt)
12. Beyond The Lights
13. The Chronicles (with Philippe El Sisi & Omar Sherif feat. Karim Youssef)
14. Surrender (with Sue McLaren)
15. In Your Memory

Zródło: ProLogic Music & GlobalTrance
ODPOWIEDZ