[2010] Kamil - The De Ja Vu EP

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
bassembrace
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:54
Kontakt:

Singiel a raczej tak zwane EP zrobione przezemnie bedzie wydane przez 5 Star Records w Chicago na stronach jak iTunes, Amazon, Beatport.com etc 20ego Grudnia 2010

Tracklist:
1. De Ja Vu (Original Mix)
2. Wednesday Night in Cannes (Original Mix)

edit:




20ego dam linka do wszystkich stron ;)
Ostatnio zmieniony 13 gru 2010, o 22:44 przez bassembrace, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kira
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:28

Mam lekkie wrażenie, że ten wałek za długo się 'rozgrzewa'.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Nie obraź się,ale mi się w ogóle nie podoba,za dużo podobnych schematów,niczym się to nie wyróżnia od reszty.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
bassembrace
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:54
Kontakt:

ok dzieki za szczerosc tego potrzebuje ;)
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Trochę takich brzmień już wyszło, ale rozumiem, że od czegoś trzeba zacząć. Jedną z naturalnych metod w nauce jest naśladowanie. Tak więc to, że robisz coś co już inni przed Tobą robili nie jest zarzutem. Wolałbym jednak posłuchać czegoś co jest bardziej twoje. Jakiś eksperyment z brzmieniem.

Jeżeli masz takie coś w swoich zbiorach, to podziel się z nami. Jeżeli jednak bawiłeś się do tej pory tylko w kalkomanię, to warto porzucić to zajęcie i zacząć tworzyc coś nowego.
Awatar użytkownika
bassembrace
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:54
Kontakt:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-dO_PQIw2eA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jng_YJY7SIM[/youtube]

w drugiej piosence prosze dokladnie posluchac, ostatnia minuta rozwali wam mozg < lol
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

bassembrace pisze:w drugiej piosence prosze dokladnie posluchac, ostatnia minuta rozwali wam mozg < lol
Rozczaruję Cię. Mózgu mi nie rozwaliło. Z czego akurat sie cieszę, bo to organ który sobie bardzo cenię ;) Zresztą nie mogło mi niczego rozwalić, bo takich rozwiązań w tym miesiacu slyszałem kilkanaście, a w tym roku z kilkadziesiąt.

Tak więc skoro mnie nie rozwaliło za pierwszym razem, to za piędziesiątym tymbardziej tego nie zrobi. Chyba, że z nudów sam się rozwalę (lub swój móżg).
Ostatnio zmieniony 13 gru 2010, o 22:46 przez Desper, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

No mi akurat nie,za mały kop jak dla mnie.To samo co wyżej.
Właśnie o to chodzi,brakuję tutaj Twojego serducha i duszy,jak wyżej wspomniał Desper spróbuj nowych eksperymentów i dodaj cząstkę siebie.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
bassembrace
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:54
Kontakt:

Desper pisze: Rozczaruję Cię. Mózgu mi nie rozwaliła. Z czego akurat sie cieszę, bo to organ który sobie bardzo cenię ;) Zresztą nie mogło mi niczego rozwalić, bo takich rozwiązań w tym miesiacu slyszałem kilkanaście, a w tym roku z kilkadziesiąt.

Tak więc skoro mnie nie rozwaliło za pierwszym razem, to za piędziesiątym tymbardzije tego nie zrobi. Chyba, że z nudów sam się rozwalę (lub swój móżg).
chodzilo mi o ten drugi link :lol:
Awatar użytkownika
bassembrace
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:54
Kontakt:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jng_YJY7SIM[/youtube]

o ta piosenke mi chodzilo :D od 3:00 zaczyna sie zabawa
ODPOWIEDZ