DMC #669 2011-02-25

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Walcott nie tylko Ty tak to odbierasz,więc nie jesteś sam.Konkursy i jingle miały wtedy swój klimat , który bardzo by się przydał teraźnieszej szacie programu.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

Witaj Walcott!Chcialoby sie napisac witaj w klubie,ale to nie zabrzmialo by dobrzei zadawalająco;p w tej `żałobie` ...Czasy sie zmieniają dziś trudno o słuchacza zwłaszcza o tego wiernego.Mamy ładną konkurencje na rynku patrząc na radia internetowe(argumentacja `norbertzaborze`chociażby) ,klikasz w kllimat i leci,nie musisz słuchac tego co ci się nie podoba.Fakt radio muzyczne straciło duzo fanów,ale nie tylko ze zwgledow konkurencyjnych reszty mozna sie domyslec.Choć stracilo dziwi mnie,że nie zyskalo równie tyle samo,ale z drugiej strony jest podarzającym a nie kreującym styl muzyczny-na obecną chwile-tym traci.
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Piszesz, że Mr traci słuchaność.. nie rozumiem - masz wgląd do statystyk słuchalności ? Stare pokolenia odchodzą, nowe przychodzą - co nie znaczy że tych nowych jest mniej. Siłą natury słuchacze sie zmieniają.. więc nie wiem na jakiej podstawie piszesz że mr traci słuchaczy, a nowych przybywa mniej..? Sorka
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
MargHaret
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:57

Wyczytalam to w naj...Przeczytaj jeszcze raz powoli i w pamieci ...mniejsza sluchalnosc czy tez mniejsze zainteresowanie nie trzeba sprawdzac statystykami chyba,ze chcesz miec okreslona liczbe i bardzo lubiales matematyke w szkole sredniej,nie podalam okreslen,nie okreslalam sie-nie potrzeba mi tego .Widac to po radiu i po zywotnosci forum jesli na obecna chwile mozna nazwac go zywotnym.
Nie rozumiem oburzenia w sytuacji.
Schranz ist nicht hart Schranz ist die Seele von der Technoszene ...Junge S T A Y H A R D v3!
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Nikt się przecież nie oburza :) po prostu trudno byłoby mi określić słuchalność na podstawie tego co radio gra, czy też tego co ludzie na forum piszą, A spekulacje zawsze są spekulacjami, póki się ich nie poprze dowodami, Ja to tak widzę.. Nie mam większych podstaw, żeby stwierdzić że MUZYCZNE jako ogół traci fanów - tj słuchaczy. Nie mam gdzie sprawdzić jakie jest zainteresowanie radiem. Zwyczajnie nie wiem :) a tu na forum wypowiada się z 10 - 15 osób (tak na oko) ,które tyczy się DMC a nie mr , co już jest dość sporą różnicą. A stwierdziłaś o ogóle radia a nie audycji. [no chyba że rzeczywiście w jakiejś gazecie przeczytałaś - to cofam wszystko] Jakby co :) - kilka razy czytałem :P
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
damianwzl
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2011, o 15:35

Armada wydaje tez kawałki house techno .

najlepiej zróbcie z DMC sam POP zamiast muzyki clubowej . powinni zrobic na forum ze mozna głosowac na NOWOŚCIE i wtedy by nie było problemu z lista
gdy słyszysz trance wstąp , tam ludzie dobre serce maja źli ludzie tranc'u nie słuchają
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Ciekawe jaki kawałek techno wydała Armada w ostatnim roku? :) Jakoś nie słyszałem :) Możesz podać tytuł?

DMC Pop? To może od razu zmień stację na ESKE.
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

14stycznia Armada House wyszło na światło dzienne :P
Desper tylko nie wiesz o tym tak jak ja gdyż nie interere mnie to w ogóle :) :piwo:
<<<DMC>>>
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

zapomniałem dopisać ,że choćby Umek & Beltek - Is It? [Original] jest na płycie Armady TECHNO 2011 <<<DMC>>>
Awatar użytkownika
kamillo007
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:22
Lokalizacja: Chocianów/Wroc

umek gral techno tak dawno temu ze to juz nie prawda ;)

choc nie ma co ględzić bo lepszy umek niz inne badziewie
Imprezy muzyczne tego typu to czarne mszeDJ,jako kapłan,stoi na podwyższeniuPojawiają się symbole ogniaZa pomocą skomplikowanego połączenia bitów i laserów,nieświadomi,będący często pod wpływem narkotyków ludzie wprawiani są w transDJe pogardzają tłumem
ODPOWIEDZ