DMC #668 2011-02-18

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Ale w tej wersji co zapodał Slave to nie było grane w eterze :) to nie ta wersja ..
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

To zmienia postać rzeczy, bo właśnie ta wersja podana jest na oficjalnej stronie Muzycznego Radia, przy utworze "U Know Y 2011". W takim razie mam pytanie, jaka wersja była grana podczas audycji?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2011, o 15:23 przez Desper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
InDaBeat
Posty: 104
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:06
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

To co jest na stronie MR w teledyskach do tracka nie zawsze jest zgodne z tym jaka wersja leci w DMC, wielokrotnie się już o tym przekonałem :)
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Wiesz może w takim razie, jaki remiks był grany w eterze?
Awatar użytkownika
InDaBeat
Posty: 104
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:06
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Nie mam pojęcia. Jak tylko będę wiedział, dam znać.

Ale jak tak przejrzałem pare stron, to myśle, że chyba ta: Moguai - U Know Y (Vova Baggage Bootleg Remix)
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Desper.. Sprawa ma się jasno. wystarczy obczaić kiedy Moguai pojawił się jako nowość. poszukać tego notowania na lokaliku i podwinąć do momentu kiedy pojawia się moguai.. można tak.. Sam dmc mam zgrane ale nie mam jak w tym momencie wyciąć utworu żeby dać do odsłuchu.. Ta opcja z lokalikiem jest sprawdzalna. tam jest całe archiwum zestawien dmc do odsłuchu w całości - jakoś od października zeszłego roku :)
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Sprawa nie ma się jasno ponieważ Moguai nie wydał żadnego "U Know Y 2011". Tak więc nawet jeżeli go usłyszę na lokaliku, to i tak nie będę wiedział czyj to remiks. Dlatego zapytałem "jaki remiks był grany w eterze", po to by dowiedzieć się jak się konkretnei nazywa.
bergen69
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:47
Lokalizacja: Wrocław / Uraz

mi na fazie nie podchodzi :P <<<DMC>>>
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

To się nazywa zeszmacenie dobrego numeru :)
O Marco Eco i Lentosie było już tyle powiedziane, że chyba najwyższy czas na wylot(marzenie ściętej głowy :))
Dla mnie Sophia była dużym nieporozumieniem, na szcęście ten kawałek też w końcu wypadł
Osobiscie wolałbym, aby wypadło Police, a pozostał Tom Novy, ale ślepy i głuchy naród decyduje inaczej
em777
Posty: 13
Rejestracja: 31 maja 2011, o 14:20

ciekawe zestawienie
Chcesz wiedzieć czym jest reklama
to zobacz, Masz firmę i nie masz strony internetowej
tworzenie stron ?
ODPOWIEDZ