DMC #696 2011-09-09

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Arturroant pisze: Na całe szczęście dla mnie DMC jest to lista tak zwanych elektronicznych hitów /bitów ^^ .
No właśnie dla Ciebie ;) Notowanie nie jest żadnym odzwierciedleniem muzyki elektronicznej i tego co jest grane na obecnych eventach tak jak wspomniał wcześniej Desper.Dla mnie to muzyczna papka i zlepek trancu oraz utworów pokroju seven w najgorszym wydaniu.Rownież jestem starym wyjadaczem i nic na to nie poradzę, że ę tęsknię za tym co było kiedyś oraz za stara formulą prowadzenia dmc, która moim zdaniem sprawdzała się w 100%.W Macku też jakoś nie słyszę tego samego muzycznego entuzjazmu i energii jaką dawał nam w każde piątkowe wydanie.Ciesze się tym, ze słucham zupełnie innej muzy i innych gatunków niż tego co jest prezentowane w eterze przez Macka i w samym radio i jestem pewien, ze to co jest grane w moim domowym zaciszu jest o wiele lepsze od tego co gości na liście, a dlaczego?Wystarczy podać jedno nazwisko Kalkbrenner.Na chwilę obecną w dobie internetu i teraźniejszego dostępu do muzyki oraz stacji internetowych Dance Mix Chart to dancowo-trancowa lista przebojów ze statusem przeciętności.Nie będę więcej narzekał,starał się coś udowodnić oraz udzielał w topicach na temat listy i tak już praktycznie nie słucham zestawienia bo tak naprawdę nic tam dla mnie nie ma,jedynie sporadycznie włączę odbiornik z nadzieją że coś się zmieniło. Pozdrawiam wszystkich słuchających dobrych eksperymentalnych dźwięków spod znaku dnb,minimalu,electra czy tez housu, ale nie tego promowanego przez dmc tylko tego spod ręki Daft Punk ; )
Adios \o>

SlaveNoise - Lista listą. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię na jej temat. Ale poprzez wzgląd na dobro forum i innych użytkowników szanuj trochę kulturę wypowiedzi.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Dużo zostało powiedziane, ale dodam jeszcze kilka zdań. Dla mnie ta lista, w zasadzie przestała być moją listą, którą kiedyś bez wątpienia była, zbyt dużo zmieniło się w niej na gorsze, choć innym, pewnie większości to odpowiada. Brakuje, tak jak kiedyś emocji, każde notowanie przypomina odcinkową "odwalankę", brakuje na liście wyrazistych wałków, które naprawdę zasługiwały na miano hitu wszechczasów. Teraz większość nowości trafiających na listę jest mdła i w zasadzie na jedno kopyto. A set z Seven wypełnił czarę goryczy. Słucham listy z jednej strony z tego względu, że będąc w tym czasie w pracy nie mam dostępu do innych stacji na necie, z drugiej pozostał mi już tylko sentyment oraz po części chyba ze względu na Maćka.
To co Desper piszę o bałaganie na liście jest oczywiście prawdą, choć wydaję mi się, że następowało to stopniowo, najwidoczniej taka formuła stała się wygodniejsza dla Maćka. Co do gustu prowadzącego, o którym też wcześniej pisałem, można to zauważyć chociażby w prowadzonych przez niego czy to w Hot-Mixie czy Strefie '79. Choć wydaję mi się, że za taki, a nie inny dobór utworów na listę można zrzucić jeszcze na podpisane umowy, czy to czysto sponsorskie, czy też z wybranymi wytwórniami. No i to co pisałem kiedyś, w jakim stopniu obecnie Maciek ma wpływ na rozwój (niedorozwój) listy, a na ile kierownictwo radia. Niestety pozostaje to tylko w sferze domysłów. Jedno tylko dla mnie jest pewne, wpływ słuchaczy/forumowiczów jest znikomy, a można powiedzieć, że żaden, co dla mnie jest dziwne.
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Konrado
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2010, o 20:20
Lokalizacja: Witków/ Berlin

o ile dobrze wypatrzyłem to miejsce nr.15 chyba tak się powinno nazywac:
MaiQel & DeeRiVee & V-Valdi feat. MR X - Now is time (ElectroCity VI Hymn)
?
TRANCE MUSIC IS STILL ALIVE
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Masz całkowitą rację. Taki powinien być ten tytuł.
ODPOWIEDZ