Wasze propozycje do listy.

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Guy J - Sahara

"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
DMCManiak
Posty: 108
Rejestracja: 13 gru 2010, o 19:07
Lokalizacja: Lubin

Save The Robot - Party People - Miażdży! Delikatne odświeżenie starszego nagrania :)

Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

D.Ramirez 'Everybody Has The Right' (D.Ramirez Dub)


Rocking J - Route 66 (Alex M.O.R.P.H. & Chriss Ortega Remix)


Starkillers, Pimp Rockers, Tom Hangs, Marco Machiavelli - Insomnia (Jewelz Remix)
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Skrillex - First Of The Year (Equinox)



Ray Foxx - The Trumpeter



PNAU - Solid Ground (Too Much Worth Living For) (Herve's Jungalist Twist Up Remix)

The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

BeatauCue & Shinichi Osawa - H.O.W.L (Original Mix)



Shinichi Osawa feat. Tommie Sunshine: Love Will Guide You

"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Michajlo pisze:Witam.

Po pierwsze przyłączam się do propozycji kolegi powyżej Gui Boratto The Third, dodam tylko jeszcze ode mnie dwie inne propozycje od tego twórcy :D a wszystkie kawałki możecie usłyszeć na jego najnowszym albumie o dwuznacznym tytule " III ".

Dziękuję i pozdrawiam...cdn d-_-b
Dziś poleciała twoja propozycja, ale nie na listę, tylko jako przykład czego na liście nie powinno być.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Proponuję:

Gabriel & Dresden - "New Path (Dave Aude 2007 Unreleased Remix)"



Remiks z 2007 roku, ale wczesniej nie wydany, tak więc jakby z 2011 :) Super nutka. Polecam!
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Desper pisze: Dziś poleciała twoja propozycja, ale nie na listę, tylko jako przykład czego na liście nie powinno być.
Nom, niestety liczy się tylko gust (wyższy od reszty) oraz głos prowadzącego skupiający się wyłącznie na armadzie.Szkoda,że tak właśnie do tego podchodzi. Utwory na które nie głosują słuchacze(zaliczające np. wieczne spadki) są sztucznie przetrzymywane w notowaniu i ciągle grane w eterze albo wrzucane jeszcze raz w 50-siatke jako powroty,a tylko dlatego, że podobają się Mackowi.Nie wiem co szkodzi wrzucić jeden utwór inny niż te,które cały czas serwuję w nasza stronę,korona z głowy mu nie spadnie.Nie straci słuchaczy przez jeden track odbiegający od jego gustu.Dlatego jest mi przykro,że tak odbiera właśnie nas.Na forum ludzie wystawiają fajne propozycję bo chcą tego słuchać i nie tylko jest to minimal,dubstep,dmb, house,ale również dobry trance,więc nie rozumiem zdziwienia po jego stronie przedstawionego we wczorajszym notowaniu.Nie usłyszałem ani jednej dobrej i ciekawej dla mnie nowości z tych, które wskoczyły na listę.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
Arturroant
Posty: 29
Rejestracja: 23 gru 2010, o 17:27

Desper pisze:Proponuję:

Gabriel & Dresden - "New Path (Dave Aude 2007 Unreleased Remix)"

Remiks z 2007 roku, ale wczesniej nie wydany, tak więc jakby z 2011 :) Super nutka. Polecam!
przypisuje się do propozycji ^^
The day is short, the night is cool
And this night, it was made for fools
You won't find fools like me and you
I found myself in you...
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

SlaveNoise pisze: Nom, niestety liczy się tylko gust (wyższy od reszty) oraz głos prowadzącego skupiający się wyłącznie na armadzie.Szkoda,że tak właśnie do tego podchodzi. Utwory na które nie głosują słuchacze(zaliczające np. wieczne spadki) są sztucznie przetrzymywane w notowaniu i ciągle grane w eterze albo wrzucane jeszcze raz w 50-siatke jako powroty,a tylko dlatego, że podobają się Mackowi.Nie wiem co szkodzi wrzucić jeden utwór inny niż te,które cały czas serwuję w nasza stronę,korona z głowy mu nie spadnie.Nie straci słuchaczy przez jeden track odbiegający od jego gustu.Dlatego jest mi przykro,że tak odbiera właśnie nas.Na forum ludzie wystawiają fajne propozycję bo chcą tego słuchać i nie tylko jest to minimal,dubstep,dmb, house,ale również dobry trance,więc nie rozumiem zdziwienia po jego stronie przedstawionego we wczorajszym notowaniu.Nie usłyszałem ani jednej dobrej i ciekawej dla mnie nowości z tych, które wskoczyły na listę.
Masz rację Slave, odbieram to tak samo. Ja przytocze dwie kwestie Maćka z poprzedniego notowania, które utkwiły mi ostatnio w pamięci, dużo mówią o tym jaka jest wizja jego listy. Pierwsze to dotyczy przeciętnego 4 Strings, który po dwóch czy trzech tygodniach wyleciał z listy, co Maciek określił mianem "wypadku przy pracy" i że na pewno znajdzie się jako powrót w następnym notowaniu. Ostatecznie się ponownie /jeszcze/ nie pojawił, ale ciekawe, czy tak samo by powiedział, gdyby wyleciał powiedzmy Sascha? Bardzo wątpliwe. Druga kwestia, to gdy leciał jakichś przeciętny uplift, oczywiście nad nim się zachwycając, jaki super, itd. stwierdził, że takie kawałki są "wypadkową DMC". Oczywiście jest jeszcze parę irytujących rzeczy, jak standardowe podniecanie się "gwiazdami", w postaci Tiesto, Armin oraz takich im podobnych. Dlatego, to co powiedział w piątek, na temat naszych propozycji oznacza tylko tyle, że o interesujących nas wałkach na tej liście, i o jakichkolwiek zmianach możemy sobie pomarzyć.
"piszę to co myślę" 8-)
ODPOWIEDZ