[2012] Markus Schulz-Los Angeles '12

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
mazi20
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2012, o 14:09
Lokalizacja: Pomocne
Kontakt:

Maskus Schulz-Los Angeles '12
Obrazek

Kultowa seria kompilacji, która podbiła serca słuchaczy swoim niepowtarzalnym, mrocznym klimatem powraca w kolejnej, siódmej już odsłonie. Tym razem progresywne wibracje zabiorą nas do Los Angeles - miasta gwiazd i najlepszej rozrywki.

Miejskie kompilacje Markusa Schulza to seria, która na stałe wpisała się w kalendarz najbardziej wyczekiwanych wydawnictw z muzyką elektroniczną. Amerykański DJ i producent zaprasza w miejsca, które mają znaczący wpływ na jego karierę muzyczną. Każda odsłona to inne miasto i specjalnie przygotowany repertuar odzwierciedlający klimat danej metropolii.

Po gorącej Ibizie, urzekającym Amsterdamie, nowoczesnym Toronto, kolorowym Las Vegas i przepięknej Pradze znów zawitamy do Ameryki Północnej, ale tym razem do słynnego Miasta Aniołów. Dwupłytowa kompilacja „Los Angeles ‘12” to unikalna mieszanka 27 ekskluzywnych produkcji od utalentowanych artystów m.in. takich jak KhoMha, Basil O’Glue, Rex Mundi, Elevation czy Grube & Hovsepian. Premierowo usłyszymy tu także „Bolandish” - zupełnie nowy, niesamowity utwór Markusa Schulza.

Przygotujcie się na kolejną fascynującą podróż, pełną klimatycznych dźwięków i wciągających melodii. Niepotrzebna tu mapa czy specjalny przewodnik, wystarczy włączyć „Play” by stanąć w samym środku miejskich wydarzeń.

Tracklista:
CD 1:
01. San Andreas Soundlab - Hollywood Boulevard
02. Danilo Ercole - A Man With Two Names
03. Wellenrausch - Million Miles To Run
04. Klauss Goulart - Sweet Little Pepper
05. Rebels Without A Cause & York - Red Violin
06. Basil O'Glue - Doublespeak Effects
07. Nifra - Dark Harbour
08. Erick Strong vs. Dart Rayne - Shamballa
09. Mark Otten - Hyperfocus
10. Danillo Ercole - Quasar
11. Beat Service - Fortuna
12. Styller - Quantum Mechanics
13. Markus Schulz - Bolandish

CD 2:
01. San Andreas Soundlab - Avalon
02. Arnej - We Unite
03. KhoMha - Mind Gamer
04. Rex Mundi - Shocking Blue
05. Styller - All That Remains (Basil O'Glue Remix)
06. DNS Project - Recapture
07. Mr. Pit - Pole Position
08. Aaron Camz - Aqwa
09. Omnia & IRA - The Fusion
10. KhoMha - Artemis
11. Rex Mundi - Opaque
12. Elevation vs. Grube & Hovsepian - City Of Angels
13. Ercola feat. Annie - Follow Me (Rex Mundi Remix)
14. Mr. Pit - River Of Hearts (Outro Mix)

Światowa Premiera:17.02.2012
Premiera w Polsce: 20.02.2012 (ProLogic Music)


A własnymi słowy-albumik AMBITNY!!! Czekałem na niego z zapartym tchem i nie zawiodłem się 8-) Każdemu kto nie słuchał radze to zrobić jak najszybciej ;)
PS-proszę o wyrozumiałość przy komentowaniu bo to mój pierwszy temat tutaj na forum :oops:
Awatar użytkownika
Michajlo
Posty: 60
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Witam,

Kompilacja potwierdzająca iż Schulz wciąż stroni od pełnej komercjalizacji swoich brzmień i aranżacji, poprzednie serie są również na wysokim poziomie a całe przedsięwzięcie jest po prostu wierne swojej genezie która zrodziła się w głowie i sercu tego ambitnego i jakże wciąż chętnie słuchanego przeze mnie producenta i świetnego DJ'a polecam z czystym sumieniem,całość jest dobrze zsynchronizowana i ułożona, dzięki czemu nie nuży i nie irytuje swoją jakże ostatnio często słyszaną w muzyce pokroju Trance komercją, może Ci którzy lubią vocalne kawałki nie znajdą ich wiele na kompilacji,ale właśnie to charakter Schulza, który jak już je wydaje to w nieznanych wcześniej i niewyobrażalnych remixach czy reedycjach (patrz Ercola feat. Annie - Follow Me (Rex Mundi Remix)), Markus w moich oczach i przede wszystkim uszach pozostaję wciąż na topie, udowadnia iż jest wciąż na fali, ma wciąż nowe pomysły i chęć to przedstawiania nam tzw. Schulzsound'u d-_-b moja ocena 9/10
Non stop in the mix d-_-b
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Potwierdzam opinie przedmówcy ;) Obydwie CD skomponowane tak, że o monotonii mowy nie ma. Jest trochę głębokich progresywnych dźwięków, mocnych bigroom'owych sztosów ale i melodyjnych trance'owych produkcji, a wszystkie łączy charakterystyczny dla Shulza klimat. Rzeczywiście wokal to zjawisko sporadycznie występujące na tej kompilacji, ale dla fanów Markusa nie jest to nic nadzwyczajnego. Czekałem na to wydawnictwo od momentu pojawienia się pierwszych zapowiedzi i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że się opłaciło :)
ODPOWIEDZ