[2012] Betsie Larkin- All We Have Is Now

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
madziulek89
Posty: 330
Rejestracja: 16 cze 2012, o 01:12

Obrazek

Tracklista:
01. The Dream (with John O’Callaghan)
02. Stars (with Ferry Corsten)
03. All We Have Is Now (with Super8 & Tab)
04. Obvious (with Lange)
05. Made Of Love (Made With Love Rework) (with Rafaël Frost)
06. Breathe You In (with Solarstone)
07. The Flicker Inside
08. Toys (with Giuseppe Ottaviani)
09. The Offering (with Sied Van Riel)
10. Let It Shine (with Bjorn Akesson)
11. Belong To Me (with Bobina)
12. The Dream (with John O’Callaghan) (Ambient Mix)


Betsie Larkin to bardzo zrównoważona i odważna artystka, która zaspokaja serduszka swoich fanów nie zważając na przeciwnosci losu brnie do przodu i naprawdę daje z siebie wszystko ! Jest nie tylko piękna , ale i zdolna - jej mocne brzmienia doprowadzają mnie do mocnych doznań. Skromny tytuł tego krążka All We Have Is Now prowadzi juz na poczatku do przemyslen i refleksji. Krążek podbił serca szerokiego grona fanów. Najbardziej zaskoczył mnie kawałek "Obvious" bardzo mocne brzmienie w którym się zakochałam- sprawia, że umiem się skupic na rzeczach który zupełnie mnie nie inspirują , a w zupełności musze o nie zadbac i dobrnąc do celu wykonując je. Takie własnie kawałki motywują mnie do działania - polecam z całego serca ! Breath In i ten piękny aksamitny głos sprawia , że odlatuję od rzeczywistosci, zapominam o wzystkim. I wreszcie doczekałam się pzrecudnego wykonania Belong Me - cudeńko poprostu porzy którym skupiam mysli bardzo głęboko- zdarzyło mi się puścic parę kropelek łez- no ale to zupełnie naturalne bo kto by się nie rozpłakał przy czymś tak pięknym ? - Betsie Larkin zaskoczyła mnie bardzo byc może nie jeden z Was czekał na własnie taki krążek który złotym sie zowie jakim jest All We Have Is Now - w takim razie gratuluję wytrwałości wytrwałym ! I zachęcam do odsłuchu!


Edit: zdjęcie poprawiłem.
ODPOWIEDZ