DMC #762 "Best Of The Best vol. 12 2012" 2012-12-28

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
damianopatowek
Posty: 88
Rejestracja: 6 gru 2012, o 17:22

Można Paul, ja podczas notowania 750 nagrywałem z MR w jakości 96 kbps, natomiast zapiswałem plik jako mp3 w jakości 160 kbps stereo, jakość odsłuchu jest znacznie lepsza w odbiorze, więc uważam,że można! :) Do zgrywania audycji wykorzystałem program audiocity, bardzo dobry program do tego typu operacji, pozwalający wyciąc też zbędne szumy, wyregulowac głośnośc itp!:)
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Jasne, zapisać można nawet w 320kbps, ale czy to będzie rzeczywiście dźwięk 320kbps? Cyferki w odtwarzaczu się zmienią, ale jakość dźwięku nie :)

Przedstawię Ci to obrazowo: dźwięk nadawany jest w 96kbps. Jeśli nawet zapiszemy go w wyższym bitrate, on nadal pozostaje dźwiękiem 96kbps, a reszta przestrzeni to puste miejsce które tylko dodatkowo zwiększa rozmiar pliku więc jaki sens ma zapisywanie go w 128, 160 czy wyższych?

Tyle w temacie kompresji, następne posty proszę już na temat notowania ;)
atomiq
Posty: 7
Rejestracja: 8 gru 2012, o 15:11
Lokalizacja: Wałbrzych

Tak jakos wyszlo ze również nagrywałem, w 192 kb i rzeczywiscie nie ma specjalnie roznicy poza rozmiarem pliku.

dla porównania oba wrzuciłem narazie na mojego chomika z ta roznica, ze moja wersja ma jeszcze Aly & Fila dograne:

http://chomikuj.pl/atomiq/DMC/BEST+2012

Na chomiku również pare starszych wydań DMC tj jedno z 2009 roku, jedno z 2005 i 5 z 2006, znalazlem przypadkiem w starych swoich archiwach, moze komus sie przyda, nie zawsze sa to cale programy, ale coz, takie to byly poczatki zabawy z programem. Uzupelnilem rowniez o poprzednie wydania (761, 760 i 759) oraz 750 co by nie zagubiło się gdzieś w otchłani internetu i jakby ktoś jeszcze nie zassał.

mialo byc cos odnośnie notowania, ogólnie świetne, brakowało mi troche Dash Berlin i ta łupanka na prawie szczycie troche nie moje klimaty, ale ogólnie wspaniałe,wszak każdy znalazł coś dla siebie

Edit: nie piszemy dwóch postów jeden pod drugim. Pozdrawiam ;)
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Post w temacie : Proszę dorzucić to notowanie do bestów tak dla porządku :D
Samo notowanie jest ekstra, ale niestety nie zagłuszy szarej codzienności na tej liście :) Zalecałbym jednak sięgnięcie do innych gatunków
madekdmc
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2012, o 16:41

Dla porządku zgadzam się z Tobą Kristofes :) Notowanie do bestów :)
Awatar użytkownika
Caparzo
Posty: 39
Rejestracja: 24 mar 2011, o 20:53
Lokalizacja: Kamienna Góra
Kontakt:

Paul. usuń i zrób. to rozkaz :lol: :lol: :lol:
kaka1939
Posty: 48
Rejestracja: 26 lis 2011, o 18:10
Lokalizacja: Radostów

:D Jak dla mnie cała notowanie kosmos :) Nawet nie ma co porównywać do yearmiksu Armina , nie dorasta do pięt DMC !! :D
Jak dla mnie Bobina -The Spece Track w rmx Rayela kosi wszystko :) Posłuchajcie sobie orginal Bobiny i porównajcie z rmx :) To co zrobił z tym Rayel to masakra !! Jak dla mnie hit roku !! :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Proszę, proszę jaka aktywność :) Zachęcam do tak licznych wypowiedzi także w innych tematach... nie dla porządku ale dla dobra forum ;) Notowanie pojawi się w bestach... spokojnie :D
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Kiedyś po każdym notowaniu się dyskutowało. Dobry był to zwyczaj
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Kristofes pisze:Kiedyś po każdym notowaniu się dyskutowało. Dobry był to zwyczaj
Jasne, że tak, jak najbardziej popieram ;) Liczę jednak, że powróci też zwyczaj dyskusji w różnych tematach na forum ;)
ODPOWIEDZ