[2013] Paul Van Dyk - VONYC Sessions '12 sygnowana logiem MR

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Obrazek

Premiera: 22.01.2013, Label: VANDIT Records

Początki jego działalności muzycznej to 1991 rok, kiedy zaprezentował swój styl w słynnym już berlińskim klubie Tresor. Mniej więcej w tym samym czasie zaczął tworzyć pierwsze autorskie produkcje i remiksy. Od tego momentu jego kariera wystrzeliła w górę, stał się rozpoznawalny i ceniony na całym świecie. Dziś jest już żywą legendą, bez której trudno wyobrazić sobie scenę klubową. Zapoczątkowana w 2009 roku i wydawana co 12 miesięcy popularna seria kompilacji "VONYC Sessions" to podsumowanie znanej audycji radiowej Paula Van Dyka pod tym samym tytułem. Najlepsze tytuły z danego okresu plus ekskluzywne produkcje wybrane przez jednego z najpopularniejszych DJ'ów na świecie. Na "VONYC Sessions 2012" ponownie składają się dwa krążki, na których łącznie znajdziemy aż 31 utworów. Usłyszymy tutaj m.in. Seana Tyasa, Judge Julesa, Giuseppe Ottavianiego, Orjana Nilsena, Genix, Protoculture czy polski akcent w postaci Nitrousa Oxide. Nie mogło zabraknąć przebojowych pozycji z ostatniego studyjnego albumu Paula "Evolution". Jeden z najbardziej utytułowanych DJ'ów i producentów znów pokazuje że jest w świetnej formie i potrafi zadowolić każdego, nawet najbardziej wybrednego słuchacza.

Tracklist:

CD 1:
01. Paul Van Dyk feat. Plumb - I Don't Deserve You (Seven Lions, Maor Levi & Bluestone, Original Mashup)
02. Manuel De La Mare & Alex Kenji - Acid As 303 (Original Club Mix)
03. Orjan Nilsen - Endymion
04. Maarten De Jong - Raw
05. Lisa Lashes - The Bends (Heatbeat Remix)
06. Sean Tyas & Giuseppe Ottaviani - Arcobaleno (Classic Mix)
07. Ost & Meyer - Safari
08. Andrew Bayer & Matt Lange feat. Kerry Leva - In And Out Of Phase
09. Jerome Isma-Ae feat. Zoo Army - My Breath Has Been Taken (Instrumental Mix)
10. Judge Jules - The Attack
11. F.L.X. - Initiation
12. Dave Silcox & Matt Nash feat. Chris Warne - Change My World
13. Paul Van Dyk feat. Adam Young - Eternity (Paul Van Dyk & Alex M.O.R.P.H. Club Mix)
14. Protoculture - Cobalt
15. Suncatcher & Mihai M pres. Starshifters - Driveby

CD 2:
01. Forgotten feat. Blackfeel Wite - Earth (Abstract Vision & Elite Electronic Dub Mix)
02. Cosmic Gate & JES - Flying Blind (Tom Fall Remix)
03. Egorythm & Marsbeing - Inhale
04. Paul Van Dyk feat. Austin Leeds & Elijah King - Such A Feeling (Alex M.O.R.P.H. Remix)
05. Las Salinas - Stone Pony
06. Sequentia & Jaco - Crossfire
07. Genix - Moments
08. Tritonal - Slave (Tritonal & Ben Gold Club Dub)
09. Judge Jules & Corderoy - Give Me A Reason
10. Nitrous Oxide - Tiburon
11. Noah Neiman - They Have Laser Eyes
12. Jaco - Malaysia
13. Stonevalley feat. Shannon Hurley - Something To Say (Johan Malmgren Dub Remix)
14. Giuseppe Ottaviani feat. Amba Shepherd - Lost For Words (Club Mix)
15. Paul Van Dyk feat. Arty - The Ocean (Las Salinas Remix)
16. Paul Van Dyk feat. Michelle Leonard - Lost In Berlin (Giuseppe Ottaviani Remix)

http://www.prologicmusic.pl/
Awatar użytkownika
michaltarka131
Posty: 63
Rejestracja: 22 sty 2011, o 10:57

a w tym tygodniu bedzie pvd do odebrania?? :)
Awatar użytkownika
Caparzo
Posty: 39
Rejestracja: 24 mar 2011, o 20:53
Lokalizacja: Kamienna Góra
Kontakt:

dzisiaj przyszła do mnie, bardzo fajna płyta, okłada wygląda jakby miała się zaraz zaświecić :)
Awatar użytkownika
Krees
Posty: 119
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:44
Lokalizacja: Lwówek Śląski

O kurcze ale różnorodność patrząc po artystach! Spodziewam się bardzo dobrej kompilacji mimo, że dzisiejsza muza rzadko jest w stanie mnie zachwycić ale coś mi się zdaje, że jednak tu znajdę coś dla siebie.
Myślę, że po prostu TRZEBA jej posłuchać. :)
d[*_^]b |\/| |_| $ | ( !
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Mi osobiście kompilacja przypadła do gustu. Nie jest to najlepsze wydawnictwo jakie się w ostatnim czasie ukazało jeśli chodzi o trance, ale całkiem przyjemnie wkręca ;) Z pewnością prezentuje się o wiele lepiej niż ostatni album Paula więc miejmy nadzieję, że chłopak wraca do formy ;)
ODPOWIEDZ