[2013] Marco Bailey - High Volume [MB Elektronics]

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Obrazek

Świetna wiadomość dla fanów nieco bardziej technicznych brzmień. Wraz z początkiem lutego ukaże sie szósty album Marco Bailey'a zatytułowany "High Volume". Będzie to również setne wydawnictwo jego labela MB Elektronics.

Jego ostatni album miał swoją premierę 2 lata temu. Krążek zatytułowany "Dragon Man" wydany został nakładem Bedrock Recordings należącej do Johna Digweeda. Z wydaniem szóstej płyty artysta czekał na specjalną okazję, która własnie się nadarza - setny release jego własnej wytwórni MB Elektronics.

Obrazek
Nazwałem mój nowy album "High Volume" z prostej przyczyny - moja muzyka jest pełna energii i musi być odtwarzana głośno! Kocham down-tempo, kocham pompujący tech-house, kocham muzykę klasyczną, co można usłyszeć w zamykającym album numerze "She Leaves" z magicznym pianinem, ale moim głównym celem pozostaje TECHNO! Ale album nie będzie dla mnie albumem, jeśli nie włoże w niego serca i duszy oraz nie pokaże ludziom, że Marco Bailey to więcej niż tylko techno - mówi Marco Bailey
Marco Bailey - High Volume [MB Elektronics]

Data wydania: 11.02.2013

Tracklista:

01. Grolzham
02. The Black Crow
03. The Falcon
04. The Fox
05. The Owl
06. The Snake
07. Cash
08. Funk That Groove
09. Summer Madness
10. Horny Tiger
11. The Airport Lounge
12. She Leaves
13. Sunday Depress (Bonus Digital)

Poniżej kilka filmów z występów Marco w czasie których artysta zaprezentował kilka nagrań z nadchodzącego albumu.





ODPOWIEDZ