[2012] MONTTI - Escape

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
LukaszB
Posty: 32
Rejestracja: 22 sty 2011, o 02:43
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Montti - Escape 24.07.2012.JPG
MONTTI - Alexander Karklin, młody, ale utalentowany artysta z Moskwy, którego muzyka przyniosła mu uznanie nie tylko w Rosji ale i za granicą, zwłaszcza w krajach takich jak Meksyk i Brazylia. Muzyka Montti jest bardzo optymistyczna, melodyjna i euforyczna,
a całość można opisać jako barwną i ekstatyczną. Osiągnął on uznanie, dzięki swym swobodnym i pulsującym rytmom.
Montti rozpoczął swoją karierę w 2006 roku, kiedy to pojawia się jego pierwszy utwór "What Is The Soma", który ukazał się w kompilacji „PsR Net Label Presents - VA - Power Up! Vol.1 Compiled by PsyTonik 2007”. W ten sposób zaczęła się jego współpraca z PsyRussia (PsR Net Label) (Izrael / Rosja), w szczególności z Anton Filimonovym (PsyTonik), w wyniku czego zyskał rozgłos po wydaniu takich kompilacji jak "Destiny Fuck My Destiny" i remiksie "Alice". Po ich wydaniu staję się jednym z wiodących prym grup promo " Mind Labs and Promotion" oraz "Diamond Promotion People".
W 2008 roku pojawia się jego pełny album "Signal Strange", na którym to znajduje się 9 utworów. Dzięki temu albumowi zyskuje duży rozgłos w Rosji oraz poza jej granicami. Utrzymuje on poziom swych wcześniejszych utworów. Po tym albumie liczba zwolenników Montti’ego wzrasta.
W 2009 roku wydaje swój kolejny „Touch To The Future” – EP Promo - CD składający się z czterech utworów. Przyciąga tym samym uwagę Dharma Kaya. W wyniku tego „zajścia”, dochodzi do nagrania z MetahertZ Aka Energy Loop – Justice (Dharma Kaya Edit) Edited By – edytowanego przez samego Dharma Kaya – który to pojawia się w składance „Dharma Kaya ‎– Full Service - The Russian - Israeli Full On Sound”. Utwór stał się pierwszym oficjalnym release Monttiego.
24.07.2012 nakładem wydawnictwa Utopia Records pojawia się najnowszy album „Escape”, który osobiście Wam polecam.

Montii - Escape

1 Sense - 8:07
2 Back2Back - 6:43
3 Optimu5 Prime - 7:31
4 Machine - 8:26
5 Tomorrow - 7:06
6 Face 2 Face - 7:57
7 Limitless - 7:38
8 The Running - 6:45
9 Minimalsua - 7:39

https://soundcloud.com/montti
Bodezky
Zolwikcz86
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2012, o 21:16

Świetny Psy trance'owy album !!!Dobra energia i klimat na pewno pobudzi nie jednego słuchacza :) Polecam !!!
Awatar użytkownika
Krees
Posty: 119
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:44
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Gdy pierwszy raz zetknąłem się z tą płytą zanim jej posłuchałem to zwyczajnie pomyślałem sobie, że to kolejna padaczka jak wiele płyt Psy-Trance z 2012 roku. Jednak jakże przeogromne było moje zdziwienie gdy ją odpaliłem! SZOK! W życiu nie pomyślałbym, że ktoś ośmieli się zaproponować taką muzykę w czasach, gdy właśnie takie rzeczy już dawno się skończyły i o tym, że ktoś inny zechce w ogóle coś takiego wydać podczas, gdy takiej muzyki właściwie już niemalże nie można uświadczyć na obecnym rynku Psy-Trance. Dzisiaj zdecydowanie dominują progresywno-minimalowe utwory a taki Full-On jaki serwuje nam Montti to dzisiaj absolutny rarytas!
Utwory są iście przepełnione pozytywną energią i wprowadzą w tylko zachwyt :D, są przy tym niebanalne tak, jak np Machine, na który warto zwrócić szczególna uwagę, melodyjne i przemyślane więc odnajdziemy tu różnorodność i nie będziemy się nudzić podczas słuchania Escape, który oferuje nam soczystą Full-On'ową ucztę.
Polecam wszystkim, którym strasznie brakuje dzisiaj dużej dawki energii muzycznej.
Na tej płycie nie można się zawieść, ponieważ nie ma na niej kiepskich kawałów, są tylko bardzo dobre i kapitalne!
Jeśli ktoś lubi dobry, szybki, energetyczny Full-On z niesamowitym polotem to Escape jest obowiązkową pozycją dla fanów słonecznego Psy-Trance ale i również dla innych nie bojących się tak szaleńczo energetyzującej muzyki :D

Ale co tu się rozpisywać, tego trzeba posłuchać! :)

{EDIT}
P.S. Jeśli ktoś nie wie a interesuje go czym jest taki progresywno-minimalowy dzisiejszy Psy-Trance, o którym wyżej wspominałem to nieźle zobrazuje wam zeszłoroczny album Perfect Stranger - Leap Of Faith.
http://www.discogs.com/Perfect-Stranger ... se/3909202
Może to nie najdoskonalszy przykład ale dobry.
Pozdrawiam!
d[*_^]b |\/| |_| $ | ( !
ODPOWIEDZ