DMC #670 2011-03-04

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

davevandeep pisze: jak sie nie podoba to nie musisz słuchać proste a nie na wszystko narzekasz zrób swój kawałek i poddaj go opini innym i wtedy zobaczymy co ludzie powiedza o nim!!!!
Jakbyś jeszcze tego nie zauważył na tym forum obowiązuje wolność wypowiedzi, więc jeśli mi się coś podoba, czy nie podoba to o tym pisze, proste, Ty na pewno nie będziesz o tym decydować. Cóż jeśli jesteś fanem Tiesto czy Armina to Twoja sprawa, Twój cyrk, w moim cyrku na pewno by oni nie zagrali.
Na marginesie dodam tylko, że jestem na tym forum o wiele dłużej niż Ty, nie mówiąc już o tym że słucham audycji od samego początku, więc następnym razem jak coś napiszesz uszanuj to, a najlepiej przemyśl kilka razy.
"piszę to co myślę" 8-)
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Muszę się zgodzić z Norbertem co do oceny listy, chociaż Dakota ujdzie w tłoku. Dla mnie punktują Slusnik Luna i Richard Dinsdale.
Awatar użytkownika
kamillo007
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2010, o 23:22
Lokalizacja: Chocianów/Wroc

Nie trudno zauwazyc ze MR z pewnoscia ma podpisana jakas umowe z Armada. Jaka? Nie wiem, ale wyraznie widac ze sa tu promowane kawalki z tej stajni, podobniez Edyta co do ktorej sa wielkie kontrowersje(nie sluchalem wiec nie wiem ;)
Prawda jest taka, ze cokolwiek byscie nie robili to jakis % utworow Armady byc na liscie musi i to kosztem innych utworow.
Imprezy muzyczne tego typu to czarne mszeDJ,jako kapłan,stoi na podwyższeniuPojawiają się symbole ogniaZa pomocą skomplikowanego połączenia bitów i laserów,nieświadomi,będący często pod wpływem narkotyków ludzie wprawiani są w transDJe pogardzają tłumem
Awatar użytkownika
DMCManiak
Posty: 108
Rejestracja: 13 gru 2010, o 19:07
Lokalizacja: Lubin

Moje pierwsze i podstawowe pytanie:
Co robi na miejscu 5 nowość: Neal Scarborough & Gary Maguire - As You Are która została wydana w 2009 roku??!! Rozumiem, podoba mi się, bo jest moc, ale dlaczego nagranie które ma ponad już 1,5 roku jest na liście jako nowość i to na 5 miejscu?! Masakra ;/
I coś mi się wydaje, że już było to nagranie na liście, tylko teraz nie jestem pewien, bo nie ma wszystkich notowań, ze starego forum.

Przesłuchałem nowości od 1 do 28 miejsca, więcej nie słucham bo mi się nie chce. Albo MR ma jakiś kontrakt podpisany tak jak mówice, albo Maciek gra pod swój gust. Inaczej tego wytłumaczyć nie można, bo jeśli miało by się coś zmienić to by czytał to co piszemy pod każdym notowaniem, że nam się nie podoba itd. i próbował by coś zmienić, aby lista wróciła w nasze łaski.

Niestety, może zostanę zjechany, ale od dziś nie słucham na razie DMC, bo jaki jest sens słuchać listy ze starymi "nowościami", i nieciekawymi utworami od Marco V, Tiesto. Po cholerę trzymać jeszcze Marco V - C:\del*.mp3.

Dlaczego nie ma pokazanej listy jak głosowali inni ludzie? Kiedyś to było a teraz co? Mam nadzieję, że ktoś to czyta z redakcji MR, bo jeśli tak dalej będzie to stracą słuchaczy i to wielu. Moja siostra też już nie słucha, choć jest wielką fanką DMC, zawsze piątek 20:30 miała być cisza, bo DMC leci, a ma zaledwie 14 lat. To takie młode pokolenie ma się wychowywać przy klimatach klubowych, a nie przy jakichś badziewiach komercyjnych puszczanych w Esce i innych Radiach, a później rosną ludzie pokroju "Lejdy Dżagi".

Ja miałem tyle do powiedzenia. Niech w końcu ktoś tchnie w tą listę nowego ducha! Tiesto to już prawie stary dziadek na scenie klubowej, on leci teraz w komercję dlatego jeszcze jako tako się go słyszy inaczej już by nie istniał. Marco V to samo, choć cos potrafi jeszcze zrobić.

Maćku spójrz jeszcze na listę spadkowiczów z notowania 670. Same trance'y. Chciałbym aby chociaż jedno notowanie było w klimatach tech-house'u, minimalu. Bo tego brakuje!

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH DMC MANIAKÓW!
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Muzyczne podpisało umowę na promowanie utworów Armady gdzieś w połowie 2009 roku.. Wtedy to był dobry biznes, dziś zaś mam wrażenie że jest nieco inaczej.. Wydawane utwory u arminka niestety nie są już takimi hitami. Czasem jakiś hymn, ale to co pojawia się na liście od tej strony sprowadza się do zwykłej rutyny. Niestety ale tak jest. Batrdzo ciężko usłyszeć utwór, który by tak to nazwać ma szeroką dźwięczność. Tam już poełnią rolę [ i to coraz bardziej jest widoczne] fabryki do produkowania muzyki i zarabiania na niej. Muzyczne ma pewne zobowiązania i tyle - dlatego [ j eśli chodzi o trance] są takie utwory na niej a nie inne. Problem w tym, że niestety utwory te zaczynają się zwyczajnie nudzić. Jestem tego przekonania, że słuchaczom potrzeba innowacyjności w brzmieniach. Bardzo dużo dobrych utworów wychodzi, które świadczą o wysokim poziomie artystów. Niestety jeśli już w armadzie to trzeba było by ich szukać jak igły w stogu siana. Wiele utworów po prostu nie ma szansy zaistnieć na liście, bo jest zbyt dużo utworów tech trancowych. Już nie mówie o trance - bo Trance już nie ma.
utwory typu Dave jOY - Secon chase, czy Gorgio Pontichelli to niestety przeszłość - a one bardzo napędzały liste. Dla nich czekało się do końca listy. Co sprawiało że słuchanie jej było niezwykłą przygodą , a sam fakt Piątku mówił nam zdecydowanie o czymś więcej, niż tylko o rozpoczęciu weekendu. Dziś kiedy te utwory stają się rutynowe - nie ma już takiego takich wrażeń. elektrohouse, po które siega już TIESTO - słynny Tiesto który wydał ''Lethal Industry'' , czy też ''The Flight'' - napawają obrzydzeniem [ niestety - ale Ci producenci którzy już nie tworzą po to aby pokazać swój potencjał, dawno powinni odejść w zapomnienie]
Należałoby dać szanse artystom, dla których muzyka ma większe znaczenie niż tylko materialne, a jest ich naprawdę mnóstwo. Dać szansę słuchaczom, nawet tym młodym, których komercha po prostu zaczyna męczyć, dać ciekawą alternatywę, pokazać inne gatunki [ i to nie tak, że jak będzie wszytko, to nie będzie nic :), bo jak jest duża różnica, to jest urozmaicenie, co sprawia że przygoda z muzyką zaczyna się na nowo :)]
Niegdyś Maciej podjął się prezentowania po liście fanom DMC utworów, które miały wielki wpływ na rozwój muzyki, prezentowanej na antenie. To był fenomenalny pomysł. też by to się przydało, Lista nie pełniła by tylko rolę rozrywkową ale i w pewnym stopniu edukacyjną. - nie wiem czemu to sie nie przyjęło.
Jedno jest pewne - Dziś tego wszystkiego trzeba jak wody w upał. bezwzgklędna komerchą niech zajmuje się eska :) MR może być lepsze.
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Czary goryczy dopełniają"Hity" z Seven, osobiście nazywam je kącikiem Eska Live RMX. Maciek i ekipa (wątpię, żeby MW robił to sam)przygotowująca listę muszą przemyśleć jej format.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

wg mnie w hitach z seven nie było by nic złego, gdyby faktycznie pełniły rolę przedsionka przed listą. Takie wstęp do rozpoczęcia listy, co później stopniowałoby coraz ciekawszymi brzmieniami. Przyznam, że w pracy nawet fajnie mi sie słuchało, ale przy tego typu muzie na liście , rzeczywiście wypada blado - a z tego co kojarze - poleciały chyba te same hity z seven co w 669
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Lazarus pisze:wg mnie w hitach z seven nie było by nic złego, gdyby faktycznie pełniły rolę przedsionka przed listą. Takie wstęp do rozpoczęcia listy, co później stopniowałoby coraz ciekawszymi brzmieniami. Przyznam, że w pracy nawet fajnie mi sie słuchało, ale przy tego typu muzie na liście , rzeczywiście wypada blado - a z tego co kojarze - poleciały chyba te same hity z seven co w 669
Lazar, ja w proponowanej przez Ciebie formie ciepło bym to przyjął również :)
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

DMCManiak pisze: Niestety, może zostanę zjechany, ale od dziś nie słucham na razie DMC, bo jaki jest sens słuchać listy ze starymi "nowościami", i nieciekawymi utworami od Marco V, Tiesto. Po cholerę trzymać jeszcze Marco V - C:\del*.mp3.
Za co masz być zjechany?Też nie widzę sensu zagłębiania się w kolejne notowania.Zamiast przyciągać, lista odpycha niektóre gusta.Prawie 80% utworów to słabizna.Co tydzień słychać te same chały od tych samych producentów.Może dzięki takim gniotom mają więcej słuchaczy i nic na to nie poradzimy.
Davevandeep na pewno nie jest jeden ; ) Jedynie należy czekać z nadzieją na innowację lub zmienić stację.


Ja się zmywam z wyrażaniem jakichkolwiek opinii na temat całokształtu notowania w tych działach, pozdro i żegnam \o>
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

nofound pisze:39. Armin van Buuren ft Laura V - Drowning
najlepsze!!
Mocno będę polemizował :)
ODPOWIEDZ