ELECTROCITY 6 - LISTA OSÓB Z WEJŚCIÓWKAMI

Zapowiedzi oraz relacje z imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
bastian
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 11:33

no i gites majonez i trzy rzepki :)
Awatar użytkownika
Matishe
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2010, o 18:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

No i wszystko jasne ! Dzięki na info ;) Pozdrawiam !
Ksiądz jest jak DJ - ma swoich fanów i klubowiczów ale w innym klubie.
Muzyczne Radio Jelenia Góra 105,8 & 106,7 & 90,9 FM - Twoja regionalna stacja!


http://www.facebook.com/pages/Matishe/142771975801864 - Klik " Lubię to" ;)
LukaszB
Posty: 32
Rejestracja: 22 sty 2011, o 02:43
Lokalizacja: Lwówek Śląski

...no to do zobaczenia na EC ;)
Bodezky
Awatar użytkownika
Arturroant
Posty: 29
Rejestracja: 23 gru 2010, o 17:27

obyście na mnie nie wpadli bo to równa się z postawieniem mi piwka ;)
a chcem coś zapamiętać ^^
The day is short, the night is cool
And this night, it was made for fools
You won't find fools like me and you
I found myself in you...
teku
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:07

Na pewno ktoś będzie nagrywał, więc będziesz sobie mógł w domu, na spokojnie, obejrzeć jak było ;)
anita
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2010, o 22:08
Lokalizacja: Wrocław

Arturroant pisze:obyście na mnie nie wpadli bo to równa się z postawieniem mi piwka ;)
a chcem coś zapamiętać ^^
Nie wyobrażaj sobie zbyt wiele - maleńki! :D
Do zobaczenia w Lubiążu szczęśliwcy z listy <hie hie ;) > i nie tylko :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Udanej zabawy i oby Wam pogoda dopisała :)
teku
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2010, o 17:07

Napisze krótko, ponieważ nie mam duszy polonisty ;)
Scena RTTS: Carlo Calabro zagrał tak, że dostałem zadyszki tańcząc pod sceną, a powiem, że rzadko mi się to zdarza. Set treściwy i mocno. Bardzo mnie zaskoczył, w pozytywnym znaczeniu tego słowa, dubstep'owymi wstawkami. Trzeba mieć odwagę żeby zagrać tak na scenie trance :D (prędzej spodziewałem się tego na scenie EC).
Co do sceny FWM pres SCI+TEC powiem tak: ogień, moc oraz potężne uderzenia basu. Od czasu do czasu odwiedzałem tą scenę i za każdym razem rozpływałem się w dźwiękach, które witały mnie od samego wejścia. Scene EC odwiedziłem tylko raz kiedy swojego seta kończył Phil Alion a zaczynał V-Valdi. V_Valdi swoimi tech-housowymi, chodź lekkimi dźwiękami (przynajmniej na początku - bo niestety trzeba było już wracać) także wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
Na scenie Lecha oraz Discover More Stages nie byłem obecny więc pozostawię ich opis tym, którzy się tam bawili.
Na koniec podzielę się z Wami jeszcze jednym moim zaskoczeniem, mianowicie: godzina 5 z minutami nad ranem. Podążam w stronę wyjścia ze sceny EC, przechodzę koło RTTS i co słyszę? takie Tech-Trance, że aż wpadające w Hardstyle. O tej godzinie? :o Ale mimo mojego zdziwnienia Niklas Venn miał komplet ludzi na 'parkiecie'. Podziwiam ich zapał, mega wytrzymali zawodnicy ;)

Co mnie rozczarowało? Spodziewałem się, że ATB zagra mocniej. Lajtowe trance jakie zaprezentował w swoim secie w ogóle do mnie nie trafiły. Powiem więcej, nawet mnie trochę uśpiły.

Na zakończenie fotka:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2 ... 1264013504

Pozdrawiam, Teku.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2011, o 22:08 przez teku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Postaram się również napisać krótko . Trochę póżno, ale wolałem wszystko poskładać :P
Na Electrocity pojechaliśmy z Paulem Spacerem z Żar pociągiem. Już wtedy zapowiadali słynny strajk, który nastąpił w środę. Zatrzymaliśmy się w Bolesławcu u Zceba i razem z jego kumplem Mateuszem poczekaliśmy na MargharetKhan. Czyli już nas piątka się zebrała :) Gdy dojechaliśmy do Lubiąża na miejscu czekał już na nas ŁukaszB z bratem i jednym znajomym. Ekipa stała się liczniejsza, po kilku godzinach dołączyły do nas Anita Trance i Trancegirl85- i nawet nie spodziewałem się, że będziemy takie nierozłączki do samego końca :D
Ale w tym tkwi cała zasada dobrej zabawy.
Na początek - bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Doorly. Fenomenalnie skreczował do starego dobrego Techno ... świetnie zrobił między innymi przejście między Mauro Picotto i The Prodigy, po czym musiał ustąpić Tim'owi Healey'owi.
Spośród wszystkich scen najlepiej pod względem muzyki wypadła w mojej opinii scena Fly With Me, gdzie swoim ciężkim basem wgniatał wszystkich Dubfire :) W tym miejscu powiem że pomysł grania Techno w klasztorze pokrywa się z efektem w 100 % ... Nie dochodzą z zewnątrz żadne dzwięki z innych scen, a wizualizacje mieniące się na zabytkowych ścianach budynku dodają niepowtarzalnego klimatu.
Oprócz sceny Fly With Mee na scenie Run To The sun bardzo dobrze - nieskazitelnmie wręcz - zagrało dwóch ostatnich Dj-ów: Jordan Suckley i Niklas Venn, którzy zaprezentowali Trance i Hard Trance najwyższej klasy - Przy tych panach mogłem się bawić do 6 rano :)
Jeśli chodzi o ATB - To również troszkę się rozczarowałem - Set który zaprezentował, nie przekonał mnie - dopóki nie zrobił przerywnika i nie zagrał rocka w stylu The Offspring, po czym przerzucił się na Rave. Słysząc utwór w tym stylu - nie mogłem uwierzyć :P Potem poszły klasyki w stylu Ecstasy, czy Let u go. Żałuję że ominął mnie pokaz laserów - bo patrząc po filmikach, można tylko pozazdrościć Tym , którzy tam byli i nagrywali...
W przeciwieństwie do IV edycji , po której ze starym maniakiem Kreesem wracaliśmy we dwóch przez 10 godzin do Legnicy piechotą - W tym roku powrót przeminął bez większych problemów. Spokojnie można było się wyspać w autobusie do Malczyc a następnie w pociągu do domu :)
Niebawem wrzuce kilka lepszych fotek
Chciałbym na sam koniec podziękować Ekipie DMC bez których to zabawa nie była by aż tak barwna , oraz wszystkim organizatorom, sponsorom oraz dj-om, którzy nam taką zabawę zapewnili - i powiedzieć ''Do zobaczenia za rok''
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator
Posty: 81
Rejestracja: 11 gru 2010, o 09:55

Mnie i Ani niestety nie było, zablokowala nas jedna sytuacja. Mam nadzieje ze inni sie dobrze bawili i podziela sie zdjeciami, filmami, i oczywiscie wrazeniami.
T.
ODPOWIEDZ