DMC #696 2011-09-09

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Notowanie 696 2011-09-09

01. Tiddey ft. Lyck - Keep Waiting (↑12) - 3T
02. Tiesto pres. Allure ft. Jes - Show Me The Way Postój - 16T
03. Sasha - Xpander (Funkagenda Remix) (↓2) - 4T
04. JOOP - Rocket Double (↑5) - 3T
05. Eric Tyrell, De Vox feat. Helen - Only Love Can Set Us Free (↑5) - 33T
06. Sean Tyas - Midnight (Sean Tyas Remix) Postój - 2T
07. Rank 1 - Symsonic (Steve Allen's 2011 Rework) (NOWOŚĆ)
08. Leon Bolier - War Of The Worlds (Hodel Rmx) (NOWOŚĆ)
09. Sidney Samson vs Tara McDonald - Dynamite (Nicky Romero Remix) (↑7) - 6T
10. Marcel Woods - Tomorrow (Matthew Nagle Rmx) (↓6) - 41T

11. Arnej - Through The Darkness Postój - 16T
12. Jaydee - Plastic Dreams (Folsch & Lanza Remix) (↓6) - 7T
13. Ernesto vs Bastian Rework - God Is A Dj (↓8) - 8T
14. Dave 202 & Dave Emanuel - Overture (Open Mix) (Nowość)
15. Michael, V-Valdi, Derej - Electrocity Nation (↓7) - 10T
16. Ferry Corsten - Check It Out (↑2) - 9T
17. Markus Schulz pres. Dakota - Miami Postój - 10T
18. Marco V - C:\del*.mp3 (↓3) - 53T
19. Duotekk - Zlow (↑2) - 2T
20. Shogun - Skyfire (↓1) - 3T
[/size]
21. Arno Cost, Daft Punk, Adrian Lux, Temper Trap - One More Disposition While Doing Crime (NOWOŚĆ)
22. Ferry Corsten - Feel It (↓1) - 18T

23. Swedish House Mafia - Show One Love (Hardwell Bootleg) (↓11) - 5T
24. Gus Gus - Over Postój - 4T
25. Adam K - Point Out Of A Curve (Club Edit) (↑9) - 2T
26. Kyau & Albert - Always A Fool (2011 Rework) (↑2) - 4T
27. Mr. P!nk Feat. Nicole Taylor - Feel So Good (Cj Stone Club Mix) (↓5) - 9T
28. Deadmau5 - Where My Keys (NOWOŚĆ)
29. Blackhole & Whitehole - Mother Earth (↓4) - 3T
30. Stacker & RJ Van Xetten - Digital Andromeda (↓16) - 2T[/size][/size]
31. Moguai - Optinuum (↓8) - 6T
32. Room 24 - No Rain (Chris Reece Josh, Green Collab Mix) (↑3) - 17T
33. Arthur Baker feat. Jimmy Somerville - I Believe In Love (Joris Voorn Vocal Mix) (NOWOŚĆ)
34. Mario Ayuda & Chris Callado - Astrarium (NOWOŚĆ)
35. Paul Oakenfold - Full Moon Party (↑5) - 3T
36. Andrew Rayel - Drapchi (Original Epic Mix) (↑6) - 2T
37. Cassius - The Sound of Violence (Aeroplane Remix) (↑9) - 3T
38. Da Hool - No Love Anymore (↑9) - 3T
39. Schiller feat. September - Breathe (Remix) Postój - 2T
40. M.I.K.E - Ecstatic (NOWOŚĆ)

41. Filo & Peri feat. Sara Crockett and Goodbye Pluto - The Hardest Thing (NOWOŚĆ)
42. Dave 202 - We Are One (↓1) - 5T
43. Tiesto feat. Kay - Work Hard, Play Hard (↑2) - 3T
44. Coldplay - Every Teardrop Is A Waterfall (Swedish House Mafia Remix) Postój - 2T
45. Dj Falk - Mueve 2011 (Federico Scavo Rmx)(NOWOŚĆ)
46. Dj Absinth - Zombie (Fuck All Night Fuck All Day) (Club Mix) (↓3) - 2T
47. Anthony Ross - Funky (↓9) - 20T
48. Ali Wilson - Until The Break Of Day (↑1) - 2T
49. Craig Connelly - Manchester AM (NOWOŚĆ)
50. Gareth Emery & Ashley Wallbridge - Mansion (NOWOŚĆ)
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
Awatar użytkownika
benek007
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2011, o 23:43
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew

Witam! Musze przyznać ze to notowanie było dosyć ciekawe :D Dużo fajnych nowości a w szczególności Rank 1 - Symsonic (Steve Allen's 2011 Rework) 8-) Fajnie że Andrew Rayel - Drapchi (Original Epic Mix) awansował pare oczek do góry ;) Pozdrawiam 8-)
First to Fight
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Widzę, że nie mam czego żałować. To dobrze :)
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

W sumie ciężko się nie zgodzić z przedmówcą, w sumie jeszcze trochę i nie będę miał po co słuchać listy, skoro na 12 nowości jedynie trzy są godne, przynajmniej dla mnie, zainteresowania... Tak więc tym razem najlepszą nowością wg mojej oceny to poz. 33, oraz 21 i Deadmaus. Z listy Gus Gus i Sasha. Co do reszty wystarczy spojrzeć na dwie pierwsze pozycje, echhh.
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Walcott
Posty: 40
Rejestracja: 25 lut 2011, o 20:51
Lokalizacja: Legnica<>Sobolew
Kontakt:

Z nowosci spodobał mi się tylko Craig Connelly - Manchester AM
Z listy jak w poprzednim tygodniu Paul Oakenfold - Full Moon Party oraz Andrew Rayel - Drapchi (Original Epic Mix)
Tiddey ft. Lyck - Keep Waiting ten kawałek niestety jest za słaby na nr.1
8-)
TRANCE MUSIC IS STILL ALIVE
kilu79
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2011, o 18:51

Ale przestancie juz plakac na te liste !!!! Jezeli na 12 nowosci 3 sa godne uwagi to nie placz tylko sie czlowieku ciesz ze sa te 3 ktore sie Tobie podobaja . Bo widze od jakiegos czasu to nazekanie i jest to przykre o czym Maciek wspominal ostatnio . I jestem ciekaw skad to negatywne nastawienie ?? zrobil bys to lepiej ?? czy jak ??
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

kilu79 pisze:Ale przestancie juz plakac na te liste !!!! Jezeli na 12 nowosci 3 sa godne uwagi to nie placz tylko sie czlowieku ciesz ze sa te 3 ktore sie Tobie podobaja . Bo widze od jakiegos czasu to nazekanie i jest to przykre o czym Maciek wspominal ostatnio . I jestem ciekaw skad to negatywne nastawienie ?? zrobil bys to lepiej ?? czy jak ??
Ależ, bardzo przepraszam, pomyliłem się, wszystkie dwanaście nowości super, normalnie rewelacja i Tiesto na drugim miejscu, normalnie miodzio. A co tam, to było najlepsze notowanie w historii DMC, widać, że lista się rozwija, trance na niej, jest na najwyższym poziomie. Chyba dotychczas słoń mi na uszach siedział, ale teraz z nich zszedł i w końcu słyszę o wiele lepiej! Ta lista jest naprawdę najlepsza pod słońcem!! He, he, he i co kilu79, teraz lepiej, taki koment Ci się podoba?? A może mam jeszcze trochę dosłodzić???
Bez jaj, każdy ma swoje zdanie, ja mam takie, które nadal będę je wyrażać, czy Tobie to się podoba, czy nie, tak jak nadal będę, wg Ciebie narzekać, chyba..., że się coś w końcu zmieni na liście na lepsze. Nie będę pisał, że coś mi się podoba, skoro tak nie jest, jeśli nie jesteś w stanie tego zrozumieć, no to cóż to jest Twój problem.
Ja po prostu oczekuje czegoś więcej od Maćka, po raz enty powtórzę, w audycji, po tylu latach, nadal tkwi w niej duży potencjał, który może spowodować, żeby lista była ciekawsza, bardziej urozmaicona. A co mamy? Schemat. Po tylu latach słuchania, wiem że Maciek by potrafił z niej wyciągnąć jeszcze więcej, dlaczego tak nie robi? Nie wiem. Może miałbym do tego nieco inne podejście, gdyby Maciek był zarejestrowany na forum, a pewne rzeczy można było wtedy na spokojnie przedyskutować i wyjaśnić. Ale tak nie jest i akurat mnie to boli i pewnie jeszcze parę osób. Dlaczego na forum nie ma najważniejszej osoby, na forum, które jest przez niego tak często reklamowane??? Czy to jest ok. w stosunku do wiernych słuchaczy?
Może dla Ciebie taka forma audycji jest w porządku, dla mnie nie i będę pisał dopóki starczy mi na to ochoty.
PS. A tak nawiasem, kilu79 od jak dawna słuchasz DMC?
"piszę to co myślę" 8-)
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Nowości wskazane przez Norberta + Rank 1 to moje typy.
Starzy wyjadacze mają pełne prawo mieć zastrzeżenia do listy. Ja sam odczuwam niedosyt po nowościach.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

kilu79 pisze: Bo widze od jakiegos czasu to nazekanie i jest to przykre o czym Maciek wspominal ostatnio . I jestem ciekaw skad to negatywne nastawienie ?? zrobil bys to lepiej ?? czy jak ??
To jak jest takie przykre to niech coś przynajmniej zmieni i rzuci na listę jakieś inne gatunki, eksperymentuje oraz przestanie wychwalać każdy jeden wałek Tiesto i promować tych samych artystów.Nie ma innych?A negatywne nastawienie stąd, że na razie jest grana ciulowa muza łącznie z płytami wieczoru, a resztę odpowiedzi masz w poprzednim topicu z zeszłego notowania.Zwróć dokładną uwagę na co tak narzekamy ; )
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

norbertzabobrze pisze:Może miałbym do tego nieco inne podejście, gdyby Maciek był zarejestrowany na forum, a pewne rzeczy można było wtedy na spokojnie przedyskutować i wyjaśnić. Ale tak nie jest i akurat mnie to boli i pewnie jeszcze parę osób. Dlaczego na forum nie ma najważniejszej osoby, na forum, które jest przez niego tak często reklamowane??? Czy to jest ok. w stosunku do wiernych słuchaczy?
Mnie to nie dziwi, skoro moderatorzy (z jednym wyjątkiem) prawie wcale tu nie zaglądają, to czemu ma tu zaglądac maciek. Od poczatku nie brał udziału w tej "społeczności" i chyba nie za bardzo ma na to ochotę. Napisać ze3 posty w tygodniu to nie jest żaden problem, a użytkownicy mogliby się zjednoczyć wokół jegogo osby. Niestety tak nie jest i mamy za to: biernych słuchaczy, którzy słuchają tylko audycjim kilkanascie osób na czacie i kilka które sprawia, że to forum, ledwo bo ledwo, ale jeszcze żyje. To jedna strona medalu. Druga to Maciek, który prowadzi audycje, zawita na czata, a na forum wcale go nie ma.
ODPOWIEDZ