[2012] Eric Prydz - Eric Prydz Presents Pryda

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Awatar użytkownika
paulspacer
Posty: 205
Rejestracja: 11 gru 2010, o 19:25
Lokalizacja: Lubsko

Obrazek

Wielkimi krokami zbliża się premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów sceny klubowej. Potrójne wydawnictwo zawierać będzie sporo nowych, nigdzie dotąd nie wydanych kawałków, a jednocześnie ma być swoistym podsumowaniem dotychczasowej pracy szweda. Tracklista prezentuje się imponująco, a jako przedsmak Prydz przygotował dla nas specjalny, przepremierowy, oficjalny sampler. Premiera albumu już 21.05 :)

Tracklista:

CD 1
1.Shadows
2.Agag
3.Beyond 8
4.Javlar
5.Sunburst
6.Hardrock Lausanne
7.You
8.Sw4
9.Leja
10.Mighty Love (Instrumental)
11.Allein
12.You (Interlude)
13.Pjanoo (Eric's Intro Edit)

CD 2
1.Lesson One
2.Miami To Atlanta
3.Genesis
4.Rakfunk
5.Europa
6.Aftermath (Eric's Edit)
7.Frankfurt
8.Armed
9.Reeperbahn
10.Muranyi
11.1983 (Eric Prydz Remix)
12.The Gift

CD 3
1.The End
2.Rymd
3.Waves
4.Emos
5.Viro (Eric's Intro Edit)
6.Glimma
7.Juletider
8.With Me
9.2night
10.Melo (Eric's Special Edit)
11.M.S.B.O.Y
12.Mirage

Eric Prydz Presents Pryda (Album Sampler)
Awatar użytkownika
Michajlo
Posty: 60
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

witam,

Miałem już dwukrotną okazje przesłuchać go na spokojnie, znając oczywiście twórczość już od kilku lat i śledząc skrupulatnie kariera Erica muszę przyznać, że ogólnie rzecz biorąc jest całkiem dobrze. Nie jest to może arcydzieło roku, ale wciąż mamy tutaj do czynienia z jego absolutnie oryginalnym stylem muzycznym, tak unikatowym w swym brzmieniu, od razu rozpoznawalnym. Wszystkie trzy krążki trzymają poziom, oczywiście nie wszystkie jego kawałki jakie umieścił mi się w 100% podobają, ale całość jest naprawdę niezła i fajnie się tego słucha. Eric to ten gość który potrafi przekonywać największych wrogów EDM do tej muzyki, mało kto to potrafi, ostatnio szczególnie, nie licząc kolaboracji z pop gwiazdkami typu Guetta, ale to zupełnie inny temat. Podsumowując krążek daje spokojnie 8,5/10 i cieszę się że również jak Marcel Woods w końcu wydał coś większego niż tylko EPki...
Polecam, nie kupisz trudno, kupisz też fajnie :D
Non stop in the mix d-_-b
ODPOWIEDZ